Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ile ??? To z pracy w naszym kraju ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie jedno zastanawia. Na dowodzie jest przecież zdjęcie. Dlaczego nikt tego nie weryfikuje? Druga sprawa, wypłata takiej kwoty wymaga wcześniej awizowania. Niemożliwe jest zrobienie transferu na taką kwotę bez wcześniejszego skontaktowania się z bankiem. Wynika to z limitów oraz ograniczeń bezpieczeństwa. I ostatnia kwestia: jeśli wypłata nastąpiła w oddziale, to zawsze weryfikowany jest podpis klienta. Naprawdę nic nie wzbudziło podejrzenia? Popieprzone to wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po ustaleniu limitów można wypłacać ile się chce i Kiedy sie chcę. A co do wypłaty w oddziale to panowie złodzieje wyplacali z "własnych" kont, wiec wszystko sie zgadzało. Mam nadzieję że rozwiałem pana wątpliwości. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wg mnie wina leży po stronie salonu telefoni komórkowej w Legionowie - pracownik nie dokonał nalezytej staranności przy identyfikacji klienta i wydał kartę nieuprwnonej osobie - reszta ze strony złodziei to formalność - wszytsko autoryzowali smsami - powinna być możliwośc prawna dochodzenia strat od własnie tej firmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W bankach nie weryfikują podpisu, kiedyś podpisałem i zapytałem dlaczego Pani nie sprawdziła mojego podpisu? nie wiedziała co odpowiedzieć ....i tak to leci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie jedno zastanawia. Na dowodzie jest przecież zdjęcie. Dlaczego nikt tego nie weryfikuje? Druga sprawa, wypłata takiej kwoty wymaga wcześniej awizowania. Niemożliwe jest zrobienie transferu na taką kwotę bez wcześniejszego skontaktowania się z bankiem. Wynika to z limitów oraz ograniczeń bezpieczeństwa. I ostatnia kwestia: jeśli wypłata nastąpiła w oddziale, to zawsze weryfikowany jest podpis klienta. Naprawdę nic nie wzbudziło podejrzenia? Popieprzone to wszystko.
 teraz takie zdjęcia robią na dowodach, że człowiek niepodobny do siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leszcze są po to, aby ich dymać!!Dobrze, że wydymali tego frajera!Bankowości internetowej mu się mu się zachciało!Autoryzacji sms-owej mu się zachciało!Konta z dostępem internetowym sa po to , aby dymać leszczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I żadna taka menda nie powinna opuścić murów wcześniej niż PO 10 latach. Nawyki jednak pozostały, dawniej można a nawet trzeba było kraść, więc teraz będą mogli głosować na "swoich" z za drutów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On miał fałszywy dowód zapewne ze swoim zdjęciem więc jak mają zweryfikować. W salonach żeby wydać kartę SIM, jeśli telefon jest na kartę to prawdopodnie nikt nie kseruje dowodu tylko ewentualnie spisuje dane z dowodu. Nie wiem jak jest w ofertach na abonament ale też może być podobnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie jedno zastanawia. Na dowodzie jest przecież zdjęcie. Dlaczego nikt tego nie weryfikuje? Druga sprawa, wypłata takiej kwoty wymaga wcześniej awizowania. Niemożliwe jest zrobienie transferu na taką kwotę bez wcześniejszego skontaktowania się z bankiem. Wynika to z limitów oraz ograniczeń bezpieczeństwa. I ostatnia kwestia: jeśli wypłata nastąpiła w oddziale, to zawsze weryfikowany jest podpis klienta. Naprawdę nic nie wzbudziło podejrzenia? Popieprzone to wszystko.
teraz takie zdjęcia robią na dowodach, że człowiek niepodobny do siebie
 Co racja, to racja. Tak się jakoś spode łba każą patrzeć, że trudno się rozpoznać na własnym portreciku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież wsadzili słupów, mafiosa z 200 tyś. Spierdzielił HGW gdzie?! Brafa polska policja!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I powinni im jeszcze łapy obciąć tak wysoko, żeby sobie tyłki łokciem podcierali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...