Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Fani żużla mają powody do radości. Pierwsze wyniki budżetu obywatelskiego w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 października 2017 r. o 13:44 Powrót do artykułu
6 tysięcy to słaby wynik w głosowaniu ale wystarczyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
9 tys. głosów na szkołę sióstr urszulanek? Nie wiedziałem, że tyle osób jest zainteresowanych modernizacją tej szkoły. Myślałem dotąd, że to mała szkoła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie jest zainteresowany ale w kościołach na każdej mszy kazali głosować to jest absurd żeby to był projekt obywatelski! Tylko idioci mogli głosować na coś takiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siostry wyrzuciły miejskie przedszkole ale ludzie i tak kasę im dają... chore
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AŻ OPLUŁAM MONITOR - "9 tys. głosujących - prace w szkole sióstr urszulanek" - chyba z ruskich serwerów albo kupione głosy w podziemiu internetowym;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to zliż ten jad z monitora bo ci wyżre dziurę... WIELKIE GRATULACJE DLA SIÓSTR I ICH DZIEŁA!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosy zbierali w kościołach......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm. Jak to jest, że żużel zna już wyniki, a inni nie? Znowu są równi i równiejsi? A może...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siostry urszulanki? Przede wszystkim cieszą się rodzice, którzy z niesamowitą energią promowali swoją szkołę. Wszędzie było ich pełno. A tak, do biskupa też poszli. Ale to nie po linii DW, żeby opisać, nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal! Dlaczego Państwo finansuje prywatny budynek sióstr  urszulanek? Wstyd dla Lublina. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na zuzel pod stadionem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście najłatwiej poniżać i oczerniać ale rodzice tej szkoły zrobili akcję na jaką nie stać innych. Zwyczajnie podwinęli rękawy i zbierali a to że tez pod kościołami to w niczym to nie łamie regulaminu. Najlepiej siedzieć przed monitorem i wyśmiewać. A ruszcie się ze stołków i działajcie a nie wyśmiewanie się. Jestem zbudowany postawą rodziców i tych którzy oddali bez wahania swój głos. Nikt nikogo do muru nie przyciskał i nie wydzierał głosu. Wystarczyło przekonać i tyle. Jeszcze raz wielkie dzięki dla tych Rodziców i tych którzy oddali swój głos. Robert S.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaja z tymi urszulankami, dzieci przedszkolaki wyrzuciły, a nasi katoliccy mieszkańcy remontują im szkołę za pieniądze z podatków brawo mistrzostwo świata hahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urszulanki jako nazwa chyba powinno być z dużej litery
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś zmuszał do głosowania po mszy? Nie. wiem bo zbierałem głosy. Nie chcesz, nie głosuj. Chcesz pomóc to dziękujemy z całego serca. A teraz widać że w Lublinie jak grupa chce coś zrobić to od razu jest szkalowana. Ale co tam, zazdrośnicy będą zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej remontować szkołę niż klinikę aborcyjną. Tak sądzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ktoś nie ma świadomości prawnej to może pisać, że "ktoś kogoś wyrzucił".. umowa cywilnoprawna, do zawarcia której nikt nikogo nie zmusza, swoboda pozostaje również przy chęci (lub jej braku) jej kontynuowania. "głosy zbierali pod kościołami".. mogli pod cmentarzami, domami publicznymi, dyskotekami.. kto innym bronił? "kazali w kościołach głosować".. szkoła prowadzona przez chrześcijański zakon to dlaczego w katolickich kościołach nie mogli zapraszać do głosowania?! pozostają do wyboru jeszcze synagogi, prawosławny kościół na Ruskiej.. ja bym nawet świadków Jehowy namawiał, jeśli zameldowani w Lublinie! prędzej gratulowałbym zakonnicom mobilizacji i determinacji, której innym zabrakło! ale lepiej się wyrzygać, opluć monitor, rzucić parę pozdrowień.. przecież to takie nam bliskie.. polskie... ehh.. SZACUNEK ZA DETERMINACJĘ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile to już razy żużel był reanimowany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod koniec lat 90 wyrzuciły też bibliotekę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
jaja z tymi urszulankami, dzieci przedszkolaki wyrzuciły, a nasi katoliccy mieszkańcy remontują im szkołę za pieniądze z podatków brawo mistrzostwo świata hahah
 Nie wyrzuciły a wypowiedziały umowę najmu i tylko przez fakt, że weszła reforma i szkołę trzeba dostosować do zmian. Siostry i rodzice mogły zbierać gdzie chcą - jeśli ktoś nie chce, to nie głosuje chyba rzecz oczywista. Po co ten jad wszędzie? Nie wygrał Wasz projekt? Widocznie Wam nie zależało aż tak bardzo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...