Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Felicity: Właściciel zapowiada, że centrum powstanie

Utworzony przez Gość, 14 stycznia 2011 r. o 19:18 Powrót do artykułu
"Historia FELICITY sięga 2006 roku. Miało to być największe centrum handlowe po tej stronie Wisły. Kryzys szybko zweryfikował te plany. Projekt trzeba było okroić, a przed 2 laty prace na budowie całkowicie wstrzymano. Inwestorowi udało się postawić jedynie 2 hale dla hipermarketów. Spółka nie zdradza, kiedy wznowi prace. Jest to uzależnione m.in. od tempa komercjalizacji" Ho ho ho. Od 2006 do 2013 roku (teoretyczny planowany termin otwarcia) .... 7 lat na postawienie 2 blaszaków. Tempo iście lubelskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co się człeniu dziwisz jak kasy inwestor nie miał ...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiecanki cacanki a głupiemu radość. Miały być kina, basen, centrum rozrywki, później markety... inwestor robi wszystkich w ... a wszyscy nadal się tym podniecają. Jedno nie wybudowane a oddaje się prawie za darmo kolejne tereny pseudoinwestorom pod kolejne markety... a kar za niedotrzymanie umów nie egzekwuje. Felicity miało być nie ma, plaza miała postawić centrum konferencyjne nie ma... a kolejne markety na Elizówce, Czechowie czy rogu Kraśnickich i Jana Pawła mają powstawać. Czy ktoś w tym mieście narzeka, że nie ma gdzie zrobić zakupów?? Dlaczego markety mają jeszcze dofinansowywane swoje działalności przez zwolnienia podatkowe czy dopłaty do składek ZUS od Państwa gdzie tylko wypompowują nasze pieniądze, a zakłady produkcyjne, które dają rozwój miasta czy regionu, pracę, zarobki są likwidowane mimo zysków?? Tworzy się się w naszym mieście miejsca do wydawania pieniędzy a nie do zarabiania i wszyscy nie tylko władze ale i media się tym zachwycają. Oby tylko mieć nadzieję, że zabrane pieniądze przez rząd na inwestycje w budowę dróg zaowocują tym, że szlag trafi i markety bo nie będzie po czym towaru do nich dowieźć. A wtedy nie pozostanie nic innego jak tylko zaorać Lublin i po problemie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na samym początku byly problemy z rzpoczęciem budowy.Gdy inwestor dogadał się z zarządcami Lublina (czyt kościół kat) i obiecał,że zbuduje kaplicę i będzie utrzymywał kapelana,budowa ruszyła.Ale znowu stanęło na tym,że nie będzi kaplicy,znwu zaczęły się schdy "pod górę" Jednym słowem będzie kaplica (czyt.kościół) to będzie reaktywwana budowa. A tak miała wyglądać FELICITY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież ta buda nie powstanie nigdy.....aż dziwię się, że ktoś jeszcze wierzy że kiedykolwiek zrobi tam zakupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...