Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Filmowcy wracają do Lublina. We wtorek zaczną się zdjęcia do filmu "Cudak"

Utworzony przez kronikidewelorozwoju, 23 września 2020 r. o 14:07 Powrót do artykułu
Kiedy potrzebna jest scenografia w postaci obrazów nędzy i ruiny jak za sanacji, Kozi Gród nie ma konkurencji. A jeśli sułtan dewelorozwoju pozostanie na tronie jeszcze jedną kadencję, wtedy może nawet Hollywood dostrzeże tu okazję do kręcenia filmów, których akcja rozgrywa się w Detroit z lat 70-tych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na wybudowanie mieszkań dla polskich rodzin za 200-250 zl na miesiąc już nie ma ale dla żydowskiej propagandy się znajduje w ratuszowych zakamarkach ale z naszego narodowego podatnika kieszeni! Dlaczego w rządzony przez PiS Chełmie albo i nawet Zamościu ludzie zżyją godnie i mają dachy nad głowami a w PO-Lublinie już nie ma dla samotnych matek? U córki jest 3 dzieci a sądy choć wiedza gdzie ojców można znaleźć nie sądzą należycie a komornik śpi bo jeden u szkopów robi a drugi na odsiadce na 7 lat!!!! Gdzie jest sprawidliwosc co to niby tylko minister Zbigniew Ziobro przesladuje jak sami krzyczą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHROMA FINANSOWANIE Witam wszystkich Bardzo dziękuję Bogu że ponownie postawiłeś ANNA CHROMA na mojej ścieżce. W przypadku wszystkich Twoich potrzeb finansowych lub masz kłopoty finansowe, po prostu skontaktuj się z tą wspaniałą ANNA CHROMA, a będziesz miał pełną satysfakcję.Ta kobieta właśnie pomogła mi niewielką sumą 55 000 zł, a to mi wystarczy. Jest kobietą serca, dzięki tej wspaniałej kobiecie mogłem podnieść standard życia i zadłużenie. Jeśli potrzebujesz małej pożyczki, skontaktuj się tylko z nimi, a nie zawiedziesz się. E-mail: annachroma1949@gmail.com Dziękuję Ci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy potrzebna jest scenografia w postaci obrazów nędzy i ruiny jak za sanacji, Kozi Gród nie ma konkurencji. A jeśli sułtan dewelorozwoju pozostanie na tronie jeszcze jedną kadencję, wtedy może nawet Hollywood dostrzeże tu okazję do kręcenia filmów, których akcja rozgrywa się w Detroit z lat 70-tych.
 To chyba zaleta naszego miasta, że jest autentyczne a nie odbudowane jak Warszawa, nie sądzisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...