Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Finał WOŚP 2019 już w niedzielę. Jakie atrakcje w Lublinie? [program]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 stycznia 2019 r. o 09:23 Powrót do artykułu
A nie wystarczy tylko nie kraść?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby Caritas miał takie wsparcie medialne, to rozbiłby bank szwajcarski - kilkukrotnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na wnuczka, na policjanta, na kominiarza.... na orkiestrę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja proponuję wystawić na aukcji Złoty Melon, Mrówkę Całą i Szadowy Młyn dorzucić .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pato-katole, dajcie na kasę na Caritas, Rydzykowi, albo wsadźcie sobie w d...! Nie wasza impreza, to morda w kubeł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie wystarczy  tylko nie kraść?
 Wystarczy. Ale co zrobisz jak dalej kradną ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pato-katole, dajcie na kasę na Caritas, Rydzykowi, albo wsadźcie sobie w d...! Nie wasza impreza, to morda w kubeł.
  Typowa sekciarka Jurasa, pełna tolerancji i milosci, zacznij się leczyć bo nie dotrwasz do hucpy i uszczuplisz Zloty Melon, Mrówkę Całą i parę jescze spółek gdzie twój guru kręci lody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie wasza impreza, to morda w kubeł." No właśnie problemem jest, że to trochę nasza ta impreza, bo organizują ją Centrum Kultury i Galeria Labirynt utrzymywane z naszych podatków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do tej .........anki - za czyje pieniądze są utrzymywane te instytucje - za twoje małpo nieokrzesana ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł sponsorowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiste jest to, że każdy z podatników ma prawo się wypowiedzieć. Tak jak ja mam prawo wypowiadać sie o Kościele, który także jest utrzymywany z naszych pieniedzy. Ja osobiscie wspieram Wośp i w tym roku bedę go sponsorować. Jest to moja decyzja co bedę robić z moimi pieniędzmi. Rozumiem osoby ktore merytorycznie dyskutują na ten temat (z resztą nie tylko na ten). Ale wypowiadanie się a obrzucanie blotem to sa dla mnie dwie odrębne kwestie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie sępy będą stały w tym roku skoro sklepy będą zamknięte?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Jerzy O. zbiera na sprzęt który się nie sprzedał w zeszłym roku ich producentom. Przekaże go później gdzieś gdzie go wcale nie potrzebują, a sam zgarnie prowizję od sponsorów (czyli producentów tegoż sprzętu). Problemem polskiej służby zdrowia nie jest brak sprzętu, tylko brak lekarzy. Jerzy O. wie to doskonale, ale będzie grał głupa do końca życia i o jeden dzień dłużej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...