Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Fizjoterapeuci chcą podwyżek, będą protestować. "Jesteśmy konsekwentnie pomijani..."

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 kwietnia 2019 r. o 06:55 Powrót do artykułu
Eno to chcął jeszcze wincyj niż nauczyciele. I tak samo hcuja dostano!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mylcie fizjoterapełtów z lekarzami. To tylko tzw personel pomocniczy. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mylcie fizjoterapełtów z lekarzami. To tylko tzw personel pomocniczy. Taka prawda.
 G...no prawda. Fizjoterapeuta musi umieć 80% tego co ortopeda, a studia niewiele łatwiejsze od medycyny.TAKA PRAWDA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarz fizjoterapeuta akurat jest do niczego niepotrzebny. Liczy się wiedza i talent fizjoterapeuty, on wie co robić z konkretnym pacjentem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10000 podwyżki i frytki darmowe oraz mleko sojowe!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wam w budżetówce to zawsze będzie mało. Nie podoba się to zapraszam do nas do biedronki. Zobaczycie co to jest prawdziwa prsca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zostałam skierowana na zabiegi rehabilitacyjne przez lekarza specjalistę, poza tym dowiedziałam się że koniecznie muszę przez zabiegami jeszcze pójść do rehabilitanta który potwierdzi czy te zabiegi są mi potrzebne... pytam w jakim celu?????? chyba lekarz który zna przebieg choroby wie lepiej co jest potrzebne niż rehabilitant który będzie mnie widział pierwszy raz. To jest jedna wielka głupota!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wincyj wincyj wincyj a te pieniążki to z Nasich podatków. Donald dobrze zrobił jak zamroził płace budżetówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
możecie narzekać , gadać i pisać co chcecie a gdy przyjdzie potrzeba a taka przyjdzie wcześniej czy później to ze spuszczonymi oczkami , bezradnym uśmiechem i łamiącym głosem będziecie prosić ...o pomoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może 2600?????????????????????????? w.... sie poprzewracało; robty tyle co belfry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znów mowa o godziwych zarobkach. Każdy ma inną definicję godności. Zapraszamy do polubienia strony na facebooku Populizm MINUS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejna grupa domaga się tego co prezes obiecał, tj godnych zarobków ?? A mateusz mówił że macie zapier... za miskę ryżu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze to prawda, fizjoterapeuci zarabiają 2000 - 2300 zł na rękę ale... etat za te nędzne grosze to przepustka do prywatnych wizyt po południu za 100, 150 i więcej PLN za godzinę. Z mojej rozmowy z jednym z rehabilitantów wynika że w ogóle mu się nie opłaca na etacie pracować bo co to za pieniądze? 13 zł za godzinę? skandal! To mu mówię żeby się zwolnił, to on mi mówi że chyba zgłupiałem. Dlaczego? "Jak się zwolnię to skąd będę brał pacjentów prywatnie?!" Jak to facet, patrzę na samochody na parkingu. Najlepszymi przyjeżdżają lekarze, później fizjoterapeuci a następnie pielęgniarki. Mnie na nowe auto nie stać a na studia tyle samo lat co i Wy chodziłem. Już nie przesadzajcie, że Wam mało!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha kolejna grupa społeczna wrogiem naszego ludzkiego pana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Rząd ustąpi jednej grupie to zara następni roszczeniowcy będą pyskować. Zamrozić płace budżetówki jak Tusku i spokój. Taka prawda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli wieś w końcu nie zacznie płacić podatku dochodowego i realnych składek zdrowotnych to wszystko zacznie się sypać bo budżet nie wytrzyma. Czas skończyć z mitem o biednym rolniku bo większość obraca już dużymi pieniędzmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Rząd ustąpi jednej grupie to zara następni roszczeniowcy będą pyskować. Zamrozić płace budżetówki jak Tusku i spokój. Taka prawda!
 Wolska wstała z kolan, a te pieniądze im się po prostu należały !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokażcie mi biednego fizjoterapeutę! ZUS zapłacony, dostęp do pacjentów i 150/h po odbebnieniu dniówki. Następni na celowniku PO i KOD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no bez jajców, znam rehabiltantów trzepiom kaske że aż miło popatrzec, tylko że trza w siebie zainwestowac; byłem w sanatorium to nie mogli sie opedzic od zleceń ; robiom na nfz , a w lykendy hoop do uzdrowiska i szmalec leci ; wiadomo jak kazdy zawód medyczny wymaga ciagłego doskonalenia, ale im wiecej zainwestujesz tym bardziej bedziesz na rynku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak daje się kasę nierobom to nic dziwnego, że ludzie pracujący chcą podwyżek. Dlaczego pracujący człowiek ma mieć kredyt na mieszkanie, zarabiać 2 tys. , wstawać codziennie do roboty o 6, a nieroby mieszkanie socjalne za free, dopłaty do węgla, paczki dla dzieci i inne plusy , dodatkowo robota na czarno od czasu do czasu i jedni i drudzy mają ostatecznie tyle samo kasy i żyją na podobnym poziomie. Więc nie ma co się dziwić że pracujący się denerwują. W tym kraju przestaje się opłacać pracować i robić cokolwiek ze swoim życiem poza piciem piwka pod sklepem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...