Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Flasiński przeprasza i dzieli majątek z żoną

Utworzony przez Sarmata, 13 stycznia 2009 r. o 20:34 Powrót do artykułu
Dzieli majątek z żoną i ............ nadal kpią sobie z ludzi i władzy. A może wreszcie wypadało by zrezygnować z tej KASY i z mandatu radnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE FLASIŃSKI, TO JEST WG. WAS TAK ZWANE "PRZYJAZNE PAŃSTWO"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hipokryzja wladzy siegnela dna. Dyrektor szkoly nie moze na woznego czy stroza nocnego zatrudnic wlasnego malzonka ale zona dyrektora nadzorujacego rozdzial srodkow pomocowych moze o nie aplikowac. Prosciej bylo zrobic rozdzielnosc majatkowa niz podac sie do dymisji - wot przyklad godny urzednika samorzadowego w randze dyrektora!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko nie zrezygnuje, ale w przyszłych wyborach bedzie kandydował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że to jest koalicja PO PSL a nie PSL PO ( na co wskazywał by parytet mandatów sejmiku) bo wtedy takie sytuacje nie miały by miejsca a Pan Flasiński powinien zrezygnować!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako wieloletni pracownik UMWL jeszcze czegoś takiego nie widziałem - a pracowałem na dzień dzisiejszy już w 3 departamentach.!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodał, że kontrole UKS powinna rozwiać wszystkie wątpliwości dotyczące jego uczciwości- na litość boską kto nami rządzi!!!!!;przecież kontrola UKS sprawdzi tylko zgodność zapisów z prawem, a nie to czy np.: Szefowa Internusa miała podpowiedzi jak skonstruować wniosek, czy mogła poprawiać go po złożeniu, albo czy była forowana podczas oceny! Ja rozumiem, że PO w lubelskim jest zdecydowanie najbardziej zachłanne w Polsce, ale przynajmniej niech nie będą tak bezczelni w swoich wypowiedziach - naród to nie stado baranów, należy nam się szacunek od tych na kogo głosowaliśmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...