Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Fontanny w ludowym muszą poczekać

Utworzony przez RedStar, 15 kwietnia 2021 r. o 20:28 Powrót do artykułu
Już pierwszego dnia otwarcia, widziałem na własne oczy, motłoch z bahorami 500 + wchodził do fontanny i okładał kulę kijami, kamieniami i wchodził na nie robiąc sobie pamiątkowe fotki. Strach było zwrócić uwagę bo można było starcić życie. Jak nie włączą fontanny to do czasu rozpoczęcia remontu nic z kul nie pozostanie. A i tak istnieje ryzyko, co ja piszę, prawdopodobieństwo graniczące z pewnością, że wtedy motłoch zrobi sobie basen pod chmurką, kąpielisko za darmo, bo czemu i komu jak nie mi się należy jam przecież polak spod znaku żołnierzy wyklętych. Taka kultura i wychowanie, najlepiej jakby ogrodzić fontannę płotem na bydło pod wysokim napięciem i po kłopocie. Albo posta2ić 20 policjantów z paralizatorami i bronią 24h. Taka moja propozycja w czasach zarazy i bezhołowia pisowskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co do demolki kul to racja natomiast nie rozumiem problemu jak w gorące dni dzieciarnia zacznie biegać po wodzie w fontannach - przecież to nie jest jakiś historyczny zabytek a tak naprawdę dosyć tandenie prezentująca się tryskawka wody.  Niech dzieciaki mają zabawę. I tak w meczowe dni Motoru strach będzie tam wejść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna "inwestycja" kierownika sPÓłdzielni dewelo-tęcza, która wpisuje się w plan P0grążenia finansu miasta-wydmuszki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3,5 krotna roczna wysokość budżetu na wymianę "kopciuchów" przeznaczona na "wodotryski" i to w sytuacji, w której koszty zewnętrzne złej jakości powietrza w naszym mieście, to około 130 tysięcy pracowniczych dni chorobowych, 370 przedwczesnych zgonów i około 2,5 miliarda złotych, czyli równowartość rocznych dochodów miasta. Na zdrowie lokalnym decydentom ich ochroniarzom w centrum!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to było do przewidzenia. Wcześniej w tym parku było siedlisko żuli, wandali i innej patologii. Władze Lublina zafundowały mieszkańcom kolejny bubel. 45 baniek wywalonych w błoto - dosłownie i w przenośni. Jeszcze kilka miesięcy i ten pseudo park będzie w takim samym stanie (albo nawet gorszym) jak przed remontem. Zostanie tylko ta kolorowa kładka jako symbol lubelskiego dziadostwa.
 Biuro Propagandy PIS znowu nic nie podesłało i trzeba ratować się gotowcami wklejanymi od artykułu do artykułu? Największym lubelskim dziadostwem są internetowe trolle(czytaj opłacani hejterzy krytykujący na zamówienie wszystko co się dzieje w Lublinie) twojego pokroju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KABARET.... blacharz samochodowy nie wziałby 70 000 za naprawę tego wgniecenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już pierwszego dnia otwarcia, widziałem na własne oczy, motłoch z bahorami 500 + wchodził do fontanny i okładał kulę kijami, kamieniami i wchodził na nie robiąc sobie pamiątkowe fotki. Strach było zwrócić uwagę bo można było starcić życie. Jak nie włączą fontanny to do czasu rozpoczęcia remontu nic z kul nie pozostanie. A i tak istnieje ryzyko, co ja piszę, prawdopodobieństwo graniczące z pewnością, że wtedy motłoch zrobi sobie basen pod chmurką, kąpielisko za darmo, bo czemu i komu jak nie mi się należy jam przecież polak spod znaku żołnierzy wyklętych. Taka kultura i wychowanie, najlepiej jakby ogrodzić fontannę płotem na bydło pod wysokim napięciem i po kłopocie. Albo posta2ić 20 policjantów z paralizatorami i bronią 24h. Taka moja propozycja w czasach zarazy i bezhołowia pisowskiego.
 Forumowy nieoficjalny rzecznik kierownika Łysogrodu właśnie wyraził, co jego Pan myśli o uboższej części mieszkańców. Czytajcie i wyciągajcie wnioski. (PS. Jeśli chcieć znaleźć by mega-kmiota, dobrym pomysłem byłoby zacząć poszukiwania wśród prezesów spółek dewelocwaniackich. Ale ich zachowania nie P0dlegają krytyce, z uwagi na wypchane portfele).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są kamery za prawie 300 tys, a na nic się przydały^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to było do przewidzenia. Wcześniej w tym parku było siedlisko żuli, wandali i innej patologii. Władze Lublina zafundowały mieszkańcom kolejny bubel. 45 baniek wywalonych w błoto - dosłownie i w przenośni. Jeszcze kilka miesięcy i ten pseudo park będzie w takim samym stanie (albo nawet gorszym) jak przed remontem. Zostanie tylko ta kolorowa kładka jako symbol lubelskiego dziadostwa.
Biuro Propagandy PIS znowu nic nie podesłało i trzeba ratować się gotowcami wklejanymi od artykułu do artykułu? Największym lubelskim dziadostwem są internetowe trolle(czytaj opłacani hejterzy krytykujący na zamówienie wszystko co się dzieje w Lublinie) twojego pokroju.
 Nie jęcz trollu tylko bierz się za minusowanie. Przed tobą kolejny zmarnowany weekend.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to było do przewidzenia. Wcześniej w tym parku było siedlisko żuli, wandali i innej patologii. Władze Lublina zafundowały mieszkańcom kolejny bubel. 45 baniek wywalonych w błoto - dosłownie i w przenośni. Jeszcze kilka miesięcy i ten pseudo park będzie w takim samym stanie (albo nawet gorszym) jak przed remontem. Zostanie tylko ta kolorowa kładka jako symbol lubelskiego dziadostwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...