Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Fundusze unijne. Minister Jerzy Kwieciński ostrzega woj. lubelskie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 lutego 2018 r. o 09:49 Powrót do artykułu
Jak by był prezydent z pisu ,to bylibyśmy w czołówce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sieje propagandę jak za PRL-u, po prostu. Albo jest nieukiem, nie zna się albo celowo kłamie i manipuluje liczbami i statystykami. Tfu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest rok 2018, a perspektywa finansowa to lata 2014-2020 i jest az 7 procent wydane?niezle, wychodzi tak troche powyzej 1,5 procenta na rok. moze zamiast tego lepiej wydac tą kase na cos innego np dac kase na pierwsze dziecko w ramach 5oo plus:) mam tez inny pomysl, moze ci ktorzy je maja wydawac niech je podziela miedzy siebie, panstwo zaoszczedzi na ich pensjach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyko Lublin zaostrzył dla wnioskodawców kryteria. Dlaczego? bo siedzą tam ludzie którzy nie mają pojęcia !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nawet taki Kurnik pod Poznaniem kupił autobusy hybrydowe, a MPK w Lublinie się chwali spalinowymi poprzedniej generacji i na dodatek tylko wynajętymi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaraz zaraz czy to przypadkiem nie psl odpowiada za środki unijne w naszym województwie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież te chomąciarze z ZSL- nie potrafią liczyć. Minister patrzy w skali całego kraju i dobrze wie co mówi a ci ,, fachowcy od marszałka,, udaja że to nie o nich mowa. Teraz mają na głowie dzielenie nagród rocznych i nie w głowie im takie głupoty jak fundusze unijne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z tego, że urząd ma podpisane umowy jak nie przekazuje środków w terminie bo procedury weryfikacji wniosków o płatność są przeciągane maksymalnie, instytucje muszą nieraz realizować projekty nie mając nic na koncie przez nawet i pół roku bo urzędnik ma 20 dni roboczych na weryfikację wniosku. To jest temat rzeka jak Urząd Marszałkowski i WUP w Lublinie TRAGICZNIE nadzorują proces realizacji projektów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Tyko Lublin zaostrzył dla wnioskodawców kryteria. Dlaczego? bo siedzą tam ludzie którzy nie mają pojęcia !!!!
 Bredzisz, Lublin jest w czołówce miast które najlepiej i najefektywniej wydają środki unijne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgoda Panie Ministrze - dlatego od lat lubelskie jest najbiedniejszym regionem w całej unii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Co z tego, że urząd ma podpisane umowy jak nie przekazuje środków w terminie bo procedury weryfikacji wniosków o płatność są przeciągane maksymalnie, instytucje muszą nieraz realizować projekty nie mając nic na koncie przez nawet i pół roku bo urzędnik ma 20 dni roboczych na weryfikację wniosku. To jest temat rzeka jak Urząd Marszałkowski i WUP w Lublinie TRAGICZNIE nadzorują proces realizacji projektów
lube napisał:
undefined napisał:
Tyko Lublin zaostrzył dla wnioskodawców kryteria. Dlaczego? bo siedzą tam ludzie którzy nie mają pojęcia !!!!
Bredzisz, Lublin jest w czołówce miast które najlepiej i najefektywniej wydają środki unijne.
 Nie chodzi o miasto ale o UMWL. Tu rzeczywiście stworzono wiele sztucznych problemów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Co z tego, że urząd ma podpisane umowy jak nie przekazuje środków w terminie bo procedury weryfikacji wniosków o płatność są przeciągane maksymalnie, instytucje muszą nieraz realizować projekty nie mając nic na koncie przez nawet i pół roku bo urzędnik ma 20 dni roboczych na weryfikację wniosku. To jest temat rzeka jak Urząd Marszałkowski i WUP w Lublinie TRAGICZNIE nadzorują proces realizacji projektów.
 oczywiście że tak,, lubelskie jest jedym z najgorszych IZ/IP w Polsce. Ja na zatwierdzenie banalnego wniosku o płatność 3 fv na krzyż czekam już więcej niż 20 dni roboczych! i co?" nie mamy pańskiego płaszcza, i co nam pan zrobi?"  Wszystko ładnie pięknie, tylko utrudnianie realizacji projektu to domena WL :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kontraktacja - 10 miejsce,  środki rozliczone - 4%  ostatnie miejsce po 4 latach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co robi Pani Dyrektor Iwona i świniopas jej szef??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się w 100% i nie chodzi wyłącznie o środki strukturalne ale też o środki z PROW-u. Weryfikacja wniosku złożonego w maju 2017r., trwała do stycznia 2018r. ....... Wydaje mi się, że kierownictwo województwa wywodzące się z PSLu, celowo opóźnia proces weryfikacji oraz celowo nie ogłasza naborów ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weryfikacja wniosku o płatność w LAWP trwa ostatnio 40-60 dni. I nie chodzi o sprawdzanie wniosku, tylko o czas, jaki wniosek czeka na rozpoczęcie oceny. I lepiej nie popędzać urzędnika, bo efekt będzie odwrotny do zamierzonego! Ty, drogi beneficjencie, masz zazwyczaj 7 dni na składanie poprawek i uzupełnień, ale urzędnikowi 3 m-ce za mało! Czekam na niemal 500 tys. refundacji od października, a więc ponad 3 m-ce i projekt mi się przyblokował, bo nie mam kasy na koncie. Jak poczekam jeszcze miesiąc, pójdę z torbami... A wiem, że nie jestem rekordzistą - są tacy, co czekają dłużej. I niech nikt mi nie gada, że pewnie złożyłem skopany wniosek, bo robię to nie pierwszy raz. Pozdro dla LAWPiaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL jest szkodnikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarówno wypowiedź Pana Ministra i osób komentujących nie mają potwierdzenia w danych liczbowych! sugeruję odwiedzenie przez osoby zainteresowane strony rpo.lubelskie.pl i zweryfikowanie swojej wiedzy w powyższym temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i czas pogonić w końcu tych nieudaczników głównie z chełmskiego nadania, zadbali tylko o swoje 4 litery i dobrze sie ustawili a województwo to zostało tak jak powiedział ten od kamieni kupy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra zmiana specjalisty pożal się Boże od Funduszy Unijnych. Zaraz się może okazać, że Unia Europejska w ogóle utnie dotacje i ciekawe co w tedy KARAKAN pocznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisoski minister i pisowska narracja. Morawiecki twierdzi ze niema w tym roku inflacji. Masło, warzywa i benzyna ma ceny jak w zeszłym roku. Ta takie bajeczki to dla przedszkolaków. PiS weźcie się do roboty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...