Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gala disco polo na stadionie Arena Lublin? "Nie skreślamy żadnego gatunku muzycznego"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 lutego 2017 r. o 08:49 Powrót do artykułu
Dziękuję za poparcie 84,78 % mojej propozycji oczywiście i malkontenci też się znajdą ale ich też pozdrawiam bo myślę że na weselach u znajomych nie siedzą a tańczą.....rocka też słucham i często jestem w teatrze muzycznym,,,,,,na wszystko jest miejsce i na Arenie Lublin też......co do śpiewania czemu nie.....Pozdrawiam wszystkich optymistów i chcę aby w moim mieście rodzinnym stadion Arena funkcjonował nie stał pusty i realizował zapotrzebowanie mieszkańców na wszystkie gatunki muzyki oraz dobry sport wyczynowy na pierwszym miejscu ..Pozdrawiam Zbigniew Ławniczak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam nic orzeciwko takiej gali , ale gale rockowa tez mozna by było zorganizować w Lublinie jest kilka zespołów rockowych typu RAVEN,Tipsy Train itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro jest zapotrzebowanie, to niech sobie będzie. Ja mam nadzieję, że przyjdzie tyle osób, co na mecz Motoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytałem Twój komentarz dwa razy i nie wiem o co Ci chodzi.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gala disco polo na stadionie Arena Lublin? TYLKO CICHO !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...