Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Galeria Zamek musi poczekać na nowe zezwolenia

Utworzony przez Marcel, 22 grudnia 2010 r. o 12:06 Powrót do artykułu
No i co ?? Mogę spokojnie napisać "a nie mówuiłem" !!! Ze 2 tygodnie temu pod art. komunikującym o powstaniu "galerii Zamek" napisałem, że za jakieś 2 tygodnie pojawi się art. o tym, że inwestycja się przeciągnie !! Ja już znam to miasto i zwyczaje w nim panujące jak własną kieszeń. Za kolejne 2-3 tygodnie pojawi się natomiast wzmianka że "galeria Zamek" niestety, ale nie powstanie bo ...... . Przecież to w Lublinie normalne. W tym mieście żadna inwestycja nie ma prawa wyjść poza etap makiety. Lublin- miasto makiet i nie da się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozgryzłem zagadkę urzędników, urbanistów, konserwatorów i całej tej wesołej kompaniji! oni to celowo robią, celowo najpierw coś akceptują, po czym doszukują się problemów, drążą dziurę w całym i wychodzi, że nie można i koniec! Jak wiadomo Lublin to miasto makiet, które omijane jest szerokim łukiem przez każdego normalnego inwestora o słabych nerwach. więc kiedy trafi się w końcu ktoś kto chce coś stworzyć, wybudować i wydać własne pieniążki, wpierw pierwsza ekipa wesołych nieudaczników z UM przyjmuje ofertę, druga ekipa w blasku fleszy obwieszcza światu sukces, trzecia ekipa brzuchatych kolesi rozpisuje przetarg, procedury, tworzy dokumentację i kiedy już wszystko jest prawie gotowe, wówczas do gry wchodzi kolejna drużyna pod wodzą konserwatora zabytków gdzie podzieleni na pod grupy wpierw kwestionują, odmawiają, negują i w końcu mówią, że pocałujcie nas w d......! wówczas do gry wchodzi kolejna drużyna tym razem pod wodzą tych dobrych, którzy klną się na Boga, Honor, Ojczyznę że będą walczyć do końca ale z wiadomych względów nic nie wychodzi. i tym prostym sposobem, z tylko jednego inwestora pracę ma pokaźna grupa darmozjadów, którzy wachlują, przerzucają, kserują, kopiują, wciskają ctrl c i ctrl v a na końcu piją kawę i śmieją się nam w żywe oczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Formalności związane z budową Galerii Zamek ciągną się od 11 lat" No i co z tego ? Znam lepsze rekordy. Teatr w Budowie buduje się od 1974 roku (ponad 36 lat) Zagospodarowanie Górek Czechowskich ("Echo Investment") od 2000 roku (ponad 10 lat) Planowanie obwodnicy Lublina ciągnie się od 1988 roku (ponad 22 lata)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcel napisał:
No i co ?? Mogę spokojnie napisać "a nie mówuiłem" !!! Ze 2 tygodnie temu pod art. komunikującym o powstaniu "galerii Zamek" napisałem, że za jakieś 2 tygodnie pojawi się art. o tym, że inwestycja się przeciągnie !! Ja już znam to miasto i zwyczaje w nim panujące jak własną kieszeń. Za kolejne 2-3 tygodnie pojawi się natomiast wzmianka że "galeria Zamek" niestety, ale nie powstanie bo ...... . Przecież to w Lublinie normalne. W tym mieście żadna inwestycja nie ma prawa wyjść poza etap makiety. Lublin- miasto makiet i nie da się.
A JA MIAŁAM własnie wpasc i zapytac gdzie Ty biedaku teraz kupisz modne ciuszki zostaje ci nędzna plaza i olimp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet kiedy trafi się ktoś, kto chce coś stworzyć, wybudować i wydać własne pieniążki w Lublinie, to i tak spotyka się z biurokratyczną ścianą. No cóż, pokaźna grupa urzędników przecież musi mieć co robić. Wydają zgody, przesyłają pisma, odpowiedzi, kserują, parzą kawę.... Na każdy kwit mają 30 dni i tak się to kręci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jaja! dopiero pisali ze powstanie, teraz ze juz sa problemy.to bylo do przewidzenia... u nas nic nie moze powstac bezproblemowo. jakis tragizm jest w tym lublinie. nie rozumie czego nas tak udupiaja na kazdym kroku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktos napisał:
ale jaja! dopiero pisali ze powstanie, teraz ze juz sa problemy.to bylo do przewidzenia... u nas nic nie moze powstac bezproblemowo. jakis tragizm jest w tym lublinie. nie rozumie czego nas tak udupiaja na kazdym kroku!
Z Plazą nie było takich problemów. Może oni nie mają odpowiednich dojść? ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeanalizujmy wypowiedź dziecka neo: A JA MIAŁAM - typowe trolowanie kapslokiem własnie wpasc i zapytac - neo nie używa alta gdzie Ty - kultura pisania z dużej mówiąca "pocałuj mnie w d.." biedaku teraz kupisz modne ciuszki - lol typowe swierdzenie dla dziecka trolface, czyli dziecka neo zostaje ci - po raz 2 nie napisze z dużej litery, bo po co nędzna plaza i olimp - kończy dwukropkiem i innym znakiem interpunkcjyjnym a tak przy okazji, to ciuchy Lacoste z plazy niczym się nie różnią od tych z warszawy, więc komentarz nie trafiaony, czyli na poziomie potomka neostrady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiedzieli komu dac w lape lub dali nie temu co trzeba. Dlatego to grajdol bo nic sie nei dzieje - albo dzieje sie jak juz inne miasta to maja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...