Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Galerie w Lublinie: Co się już buduje, a na co poczekamy

Utworzony przez lublin kiedys, 23 stycznia 2013 r. o 11:45 Powrót do artykułu
troche nie fair potraktowali gale urzednicy,moze czekaja na offset ze strony wlascicieli gali narzecz miasta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cóż... interesy, ja bym nie fair potraktował to coś "Ilumina Park (fot. mat. inwestora)", wygląda tragicznie i nie poważnie jak cyrk jakiś. Projektant bez wątpienia zabłysnął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a galeria ktora ma powstac za centrum jana pawla na wrotkowie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie redaktorze chyba nie "karzą" od "karać", tylko "każą" od "kazać"....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i za co ja będę kupować w tych galeriach za 1400 zł netto miesięcznie ciuchy w croppie ? dnoooo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
twoj problem zes taki biedny ,mnie stac i ja bede wydawal tam swoja kase, trzeba sie bylo uczyc a nie stac pod sklepem zlopiac browca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, będzie praca na śmieciowych umowach u pracodawców złodziei. Nowa taktyka miasta: wyj....ć producentów ściągnąć kupców-złodziei.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kirk napisał:
Super, będzie praca na śmieciowych umowach u pracodawców złodziei. Nowa taktyka miasta: wyj....ć producentów ściągnąć kupców-złodziei.
to niech lepiej w Lublinie nic nie powstaje. Bo po ch*** nam galerie handlowe, nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba jak już to łapać okazje, wyprzedaże w tych centrach handlowych -30,-50% to w porównaniu do UK jest tam -70-90% wyprzedaży a tak poza tym nie uwierzymy jak nie zobaczymy tych galerii teraz tylko trwa zabawa papierkami kto wie moze jeszcze z 10 lat potrwa zanim wybuduja te galerie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do lbn...hahahaha a co ty tam będziesz kupował za swoją kaskę...chciałabym cię widzieć jak się obkupujesz, prędzej cię zobaczę na targu po made in china z wietnamu:) po majteczko z D&G hihihihihihihih
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie galerie ludzie?! chyba tylko w Polsce tak sie nazywa CENTRA HANDLOWE. Definicja galerii chyba co innego mówi. Blaszak z odzieżą młodzieżową, sklepami z chińszczyzną i fastfoodem to nie galeria na litość Boską! I oczywiście, że to lipna taktyka na rozwiązanie problemu bezrobocia wśród młodych bo już powoli ludzie mają dosyć chyba pracy na zlecenie w blaszaku za marne pieniądze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lbn napisał:
twoj problem zes taki biedny ,mnie stac i ja bede wydawal tam swoja kase, trzeba sie bylo uczyc a nie stac pod sklepem zlopiac browca
pokory trochę ,bo nie znasz dnia ani godziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sara napisał:
do lbn...hahahaha a co ty tam będziesz kupował za swoją kaskę...chciałabym cię widzieć jak się obkupujesz, prędzej cię zobaczę na targu po made in china z wietnamu:) po majteczko z D&G hihihihihihihih
syneczku zdecyduj sie albo Made in China albo Made in Viet nam. przyjezmnie cie jak ktos cie nazywa Ruskiem albo Słowakiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
więcej galerii- pięć nowych galerii to minimum!!!! [media]http://www.youtube.com/watch?v=MMpRabEE8rs[/media] u nas, u nas nie ma już biedy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I z czego sie cieszyc... W tym miescie to tylko same galerie powstaja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koniecznie otworzyć granice na wschód bo zabraknie w lublinie galerianek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...