Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie jest Wiktoria i Wojtek? Trwają poszukiwania

Utworzony przez Gość, 9 grudnia 2011 r. o 13:41 Powrót do artykułu
Jasne, będą czekać w mieście aż ich znajdą, nie po to mieli taki kaprys i uciekli z domu. Pewnie już dawno wyjechali z Lublina szukać kolejnych wrażeń. Ciekawe tylko kto zapłaci za poszukiwania tych gówniarzy? Miłośnicy survivalu, dobre...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co to ma do rzeczy kto za to zapłaci.. trzeba szukać małolatów i tak. Poza tym ciekawe czy rodzice się zastanawiali co zrobili nie tak albo co przegapili, że ich dziecko ucieka z domu.. żeby przeżyć przygodę.. współczuję, bo zawsze niewiedzą i strach to najgorsze co spotyka człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie można o nich pisać że zagineli,przecież byli widziani już wielokrotnie, i wiadomo że dobrowolnie opuścili miejsca zamieszkania aby przeżyć przygodę.Sami się znajdą, nie ma co siać paniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co osądzać rodziców. Mamy tak wspaniałe zaplecze socjalne, że rodzice muszą zasuwać po kilkanaście godzin dziennie, by utrzymać rodzinę. A dzieci, no cóż czasami są znudzeni codziennością, chcą zwrócić na siebie uwagę i popełniają głupoty. Rodzicom dajmy spokój, a małolatom po prostu trzeba skrócić prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oto jest przykład bezstresowego wychowania, 12 letnia gówniara, ja miałam dopiero 25 lat jak spałam przed ślubem ze swoim przyszłym mężem, bo gdybym wcześniej to zrobiła i wpadła to chyba ojciec zatłukłby mnie, bałam się ,a teraz macie, gówniarze żądzą wami, a wy głupi decydujecie sie na ich niejednokrotnie kilkoro. Chyba po to żebyście osiwieli i zgłupieli za życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
oto jest przykład bezstresowego wychowania, 12 letnia gówniara, ja miałam dopiero 25 lat jak spałam przed ślubem ze swoim przyszłym mężem, bo gdybym wcześniej to zrobiła i wpadła to chyba ojciec zatłukłby mnie, bałam się ,a teraz macie, gówniarze żądzą wami, a wy głupi decydujecie sie na ich niejednokrotnie kilkoro. Chyba po to żebyście osiwieli i zgłupieli za życia.
Gratuluję "wiedzy" o nowoczesnych metodach antykoncepcji i jednocześnie współczuję męzowi bo musi cię zdradzac z kim popadnie żeby się zaspokoić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najtrudniejszy wiek 12-16 lat. Patrzą na świat, rodzinę i na swoje problemy z perspektywy, której dorośli ludzie nie są w stanie pojąć, bo strasznie szybko zapominają ten cielęcy wiek. Takie dzieciaki bardzo łatwo zranić, czegoś nie dopilnować, zlekceważyć ich uczucia, zapomnieć zadać pytanie i posłuchać, co mają do powiedzenia. Wierzę, że ta śliczna dziewczynka i jej chłopak szczęśliwie wrócą do domów, a ludzie - ich rówieśnicy i dorosła reszta, pozwolą im na to. Jak się czyta komentarze pod wszystkimi informacjami o ich zaginięciu, to najstraszliwszą rzeczą jaka ich może spotkać po powrocie i spotyka już teraz, to ludzka podłość, chamstwo, wścibstwo, ohydne insynuacje i podłe komentarze. Zanim ktoś nastepny wpisze tutaj jakies plugastwo, może by się zastanowił - człowieka bardzo łatwo jest zaszczuć na śmierć. Jak te dzieciaki mogą teraz wrócić z własnej woli, skoro wiedzą, że czeka na nich nagonka, plotki i wytykanie palcami. Zastanówcie sie trochę ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
El-Ka napisał:
Najtrudniejszy wiek 12-16 lat. Patrzą na świat, rodzinę i na swoje problemy z perspektywy, której dorośli ludzie nie są w stanie pojąć, bo strasznie szybko zapominają ten cielęcy wiek. Takie dzieciaki bardzo łatwo zranić, czegoś nie dopilnować, zlekceważyć ich uczucia, zapomnieć zadać pytanie i posłuchać, co mają do powiedzenia. Wierzę, że ta śliczna dziewczynka i jej chłopak szczęśliwie wrócą do domów, a ludzie - ich rówieśnicy i dorosła reszta, pozwolą im na to. Jak się czyta komentarze pod wszystkimi informacjami o ich zaginięciu, to najstraszliwszą rzeczą jaka ich może spotkać po powrocie i spotyka już teraz, to ludzka podłość, chamstwo, wścibstwo, ohydne insynuacje i podłe komentarze. Zanim ktoś nastepny wpisze tutaj jakies plugastwo, może by się zastanowił - człowieka bardzo łatwo jest zaszczuć na śmierć. Jak te dzieciaki mogą teraz wrócić z własnej woli, skoro wiedzą, że czeka na nich nagonka, plotki i wytykanie palcami. Zastanówcie sie trochę ludzie.
Blablabla, najlepiej pogłaskać po głowce i kupić nowy model smartfona, żeby przypadkiem dziecko się nie zestresowało. Własnie takim wychowaniem pcha się dzieci do tego aby bezkarnie robiły głupoty. Młodzieży wszystko uchodzi na sucho i w jaki sposób ma ona wyciągać wnioski z własnego postępowania jak się z niej robi pustą i bezkształtną masę nastawioną na branie? Nic nie zastąpi mądrego wychowania, jednak nie wyciąganie konsekwencji z tak poważnych spraw potęguje tylko w dziecku chęć ponownego zrobienia czegoś podobnego bo przecież i tak nie odczuje skutków swojego działania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Gratuluję "wiedzy" o nowoczesnych metodach antykoncepcji i jednocześnie współczuję męzowi bo musi cię zdradzac z kim popadnie żeby się zaspokoić.
Gratuluję "inteligencji" haha co za idiota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Gratuluję "wiedzy" o nowoczesnych metodach antykoncepcji i jednocześnie współczuję męzowi bo musi cię zdradzac z kim popadnie żeby się zaspokoić.
od kiedy to gówniary 12 letnie uprawiające seks są szanowane,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...