Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

gdzie na majówkę nad morze??

Utworzony przez Kasia, 26 marca 2019 r. o 12:43
Hejak. wziąłam kilka dni urlopu dzięki czemu będę miała długi weekend majowy i chcę się wybrać z rodziną mnad morze. może ktoś poleci przytulną miejscowość z niedrogim noclegiem?? za wszelkie info bnędę bardzo wdzięczna. pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejżyj sobie ofertę domków Poznaniak w Wiciu. Ja tam byłam i dla mnie było bajecznie! Fajne warunki noclegowe i jeszcze cisza i spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pamietam doskonale to miejsce. 1 lat temu byłam w Wiciu w domkach na ulicy słonecznej. W tym roku tam wracam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak pięknie piszecei o tym miejscu. Chyba się tam wybiorę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak pięknie piszecei o tym miejscu. Chyba się tam wybiorę.
 konie cznie sie tam wybierz, bo to fajne miejsce, jest dużo zieleni i fajnie człowiek odpoczywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za rok sie do Poznianiaka wybiorę. Słowo daję. Przechodziłem nie raz koło tych domków i załuję, że właśnie tu nie wykupiłem nocelgu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darłowo, Wicie - bardzo fajne miejce na wypoczynek. W Poznaniaku byłam ze swoi8m wówczas 10 miesiecznym dzieckiem i było fajnie, bo powietrze było świerze i jak nie dało rady iśc na plażę, to spokojnie przed domek wózek można było wystawić i dieciak był na powietrzu. Dlamnie taka fiorma wyypoczynku była najlepsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Domki poznaniak. Bardzo fajne na wypoczynek. Nawet pralkę miałam. Byłam z małym dzieckiem, więc dla mnie to było ważne. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Domki poznaniak. Bardzo fajne na wypoczynek. Nawet pralkę miałam. Byłam z małym dzieckiem, więc dla mnie to było ważne.
 Dzięki za takie wiadomości, bo też na ten rok będę szukać tak komfortowych domków, więc na stronę zajżę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...