Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie powstaną nowe ekrany

Utworzony przez Jawor, 12 lutego 2009 r. o 07:47 Powrót do artykułu
odgrodzić ekranami Os. Norwida przy Nadbystrzyckiej + kładka dla pieszych w tym dzieci dodatkowo ekran u zbiegu Filaretów i Głębokiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam tylko nadzieję, że będą to ekrany plastykowe, a nie betonowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam nadzieję, że nigdy ich nie będzie. Nie dość, że spowodują drastyczne oszpecenie miasta to jeszcze za 100 mln można wybudować w mieście kilkanaście dróg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast tuneli pod ziemią będą tunel na powierzchni a i koledzy zarobią. Szkoda Lublina, piękne miasto staje się miastem słupów trolejbusowych i betonowych ekranów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i znowu ten deb*** i hochsztapler Stani z WOS UM ma poparcie ! Ludzie - zastanowcie sie !!! Kto z was , tzw. decydentow , cchcialby mieszkac w otoczeniu scian z betonu zaslaniajacych widok i swiatlo ??!! Panie Wasilewski - najwyzszy czas zastapic kretyna i spiskowca z Radomia, ktory nie identyfikuje sie z naszym Lublinem chocby poprzez brak zameldowania w Lublinie , osoba odpowiedzialna, INTELIGENTNA, odpowiedzialna za swoje wypowiedzi i decyzje !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może w końcu Radni zasięgnął opini mieszkańców!!!!!!! Ja stawiam na nowy odcinek ul.JP II. Skoro wybudowano trasę przecinającą osiedla mieszkaniowe to trzeba tym mieszkańcom zapewnić spokój....przynajmniej od hałasu!!!!! bo na bezpieczeństwo swoje przy przekraczaniu tej trasy nie mają szans....a wystarczyło wybudować kładki w ruchliwych ciągach pieszych - 3 szt, a nie malować przejścia co 50m, które i tak nie ograniczają szybkości pędzących do pracy od 7.00 - 9.00 i powracających qd godz.14.00!!!!! Tak więc liczymy na ekrany dźwiękochłonne wzdłuż ulicy Bocianiej oraz od strony oś.Poręba!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nad czym mają głowić się radni to raz, a dwa jakie konsultacje z mieszkańcami? Zleca się ocenę oddziaływania akustycznego dla inwestycji, ocenę lub raport oddziaływania inwestycji (w tym przypadku dróg) na środowisko, wykonuje prognozę oddziaływania akustycznego, dane wrzuca się do specjalnego programu i to on wyznacza miejsca w którym należy postawić ekrany. A czy odbijające czy pochłaniające - no cóż, estetycznie rzeczywiście odbijające (przezroczyste) byłyby chyba lepsze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może Radni wymyślą coś NOWEGO....???? Tyle kasy!!!! Proponuję EKRANY takie jak rolety....rozwijane w dzień, gdy ruch jest największy i zwijane na noc...???!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Irlandii (na przykładzie Dublinu) wszystkie posesje odgrodzone są od drogi.. 2m murem. Na górze jest jeszcze żywopłot, albo wystają drzewa i nie wygląda to źle. Na pewno lepiej niż takie betonowe kloce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beret napisał:
A ja mam nadzieję, że nigdy ich nie będzie. Nie dość, że spowodują drastyczne oszpecenie miasta to jeszcze za 100 mln można wybudować w mieście kilkanaście dróg.
Jak mieszkasz na zadupiu i brniesz po błocie pół godziny żeby dojść do domu to ci ekran nie potrzebny przeprowadż się do miasta wtedy pogadamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba rozgęścic zabudowę i sa dzic drzewa i krzewy,a nie zadne ekrany. To czyste szaleństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak przestawiały by się wyniki badań gdyby nawierzchnie ulic były dobre a ruch ciężkich pojazdów wyprowadzony poza miast ,obwodnicą.Czy nie lepiej wpierw tym się zająć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bedzie tragedia dla Lublina. 20 km muru berlińskiego, albo muru pomiedzy Izraelem a Palestyną. Takich ekranów nie powinno byc w mieście. Jak to może wyglądać zobaczcie: http://www.antoni.pl/warszawski/_mg_3405.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...