Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie żywią się studenci? UMCS myśli o reaktywacji stołówki akademickiej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 stycznia 2018 r. o 23:44 Powrót do artykułu
Ja nigdy bym nie poszedł na uczelnianą stołówkę. Dwa lata "żywiłem się" tam. Zupa to były zlewki z poprzednich dni. Nie dnia, a dni. Był taki rarytas jak zupa z kluskami, kapustą i... groszkiem?! Przeważnie ludzie rezygnowali z pierwszego dania. A na drugie jedynie jarosze byli usatysfakcjonowani. Raz na miesiąc trafiało się wysuszone udko, na którym już 10siąta zupa była ugotowana. Żadna zupa nie zawierała mięsa. No i kultowe kotlety mielone. Płacilem za obiad 1,5zł (dawno to było). Po dwoch godzinach bylem głodny i musiałem dopychać się parówką gotowaną na wodzie. Niedaleko znalazłem restaurację. Była bliżej uczelni i otwarta od 10-18?! (Stołówka tylko 12-16, dwa razy w tygodniu mialem zajęcia-laboratorium do 17). Obiady za 8zł, ale w abo były za 4zł. I opłacało się!!! Byłem najedzony aż do rana, a dania podane i zabrane. Pełna kultura i... codziennie mięsko! Zapomniałem co to jest parówka. Ba! Gdy nie moglem być danego dnia, obiad moglem zjeść w innym terminie. Dla mnie stołówka to koszmarne jedzenie i żerowanie na naiwnym studencie. Obecnie knajp jest multum. Szkoda kasyna pasożytów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsza dla studenta w tym miejscu była „Arena”. Gdy zaczynałem swoją edukacje to można było kupić tam piwo butelkowe po 2,50 zł, a mocne po 3 zł. Fakt, że miejsce było speluną, ale na studencką kieszeń idealne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
należałoby zapytać- komu to k...a przeszkadzało. Chatka Żaka i druga stołówka były potrzebne- można tam było zjeść dobre smaczne jedzenie. przeszkadzało pewnie jakiejś prawicowej ...rwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś ktoś policzył, że do tej stołówki wchodziło więcej studentów niż wychodziło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu w ankiecie nie ma opcji - przywrócić arene ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PUB ARENA to było coś! Prawdziwy pub na studencką kieszeń:D wódka za zeta, litr soku za 3zł, piwo z ukrainy za 2 zeta i ten nie do opisania syf! A pod spodem kebabki! i pizze można był zamówić "do lokalu" :D :D kurde, że to i tak funkcjonowało te kilka lat to uważam za sukces:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arena była duma Lublina - żądamy reaktywacji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za stołówka w Heliosie, to padaka i mało smaczne. Na Humanistycznym jest nawet spoko ale niektóre dania mogłyby być lepsze. Jeśli chcą by dania były domowe i super smaczne to niech zatrudnią załogę Baru Dworcowego z ul. 1 maja- dania są zaje**ste ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...