Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Google Moja Firma i usługa za 249 zł. Przedsiębiorcy zaplątani w marketingową sieć

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 lipca 2019 r. o 12:15 Powrót do artykułu
Ktoś TU KŁAMIE ? Tylko Kto ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barany są po to aby je strzyc . A sprytny fryzjer goli . Proceder naganny ale czy karalny ? Jak ktoś chce kupić coś to co komu do tego .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może warto by było zamknąć firmę i iść do "normalnej" roboty . Tam nie trzeba myśleć , tam myślą za ciebie. Nie wszyscy muszą być "biznesmenami"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę was, firm takich jak ta jest kilka/kilkanaście albo podobnych , marketing internetopwy dzila i będzie działać wiec nie widze tu niczego złego jak sama nazwa tam wskazuje w artykule jest to usługa wiec jak by nie chciał to by nie kupił. Druga sprawa tak jak wspomniałem jest troche tego na polskim rynku można sprawdzić i to bardzo łątwo ale wydaje mi się ze firmy skaczą jedna przez drugą i sami kłody sobie podkładają by sie oczerniać nawzajem. Dokładnie jak kom z góry " Barany są po to aby je strzyc" a na ile to już kwestia kupującego. Kolejna sprawa czy faktycznie nic z tym nie robią ? jak myślicie wydaje mi się ze wykonują robote bo tak to by jej nie mieli a przypadki 2,3 na tysiac to nie przypadki. Ale to już do oceny waszej czytelników czy internautów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszuści i tyle w tym temacie! Dzialaja rowniez pod SZYLDEM 'LOKALNI PRZEWODNICY" i ADD PROJEKT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem osobą starszą która doskonale wie że wizytówka jest za Darmo ale Uwaga ja nie mam czasu umiejętności żeby się w to bawić a kwota 249zł na ile tam lat to są smieszne pieniądze... Wszystko mam wykonane profesjonalnie a kontakt z swoim że tak napisze opiekunem mam idealny Więc nie wiem o co halo?  Chyba konkurencja się denerwuje że pieniądze nie idą do ich kieszeni 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owszem sama wizytówka jest za darmo, ale za pozycjonowanie czy inne tego typu usługi trzeba sobie zapłacić. Nikt przecież za darmo nie będzie zajmował się wasza wizytówką. Od 2 lat korzystam z usług ppc i nie mam żadnych zastrzeżeń! Wizytówka wyświetla się tak jak powinna, każda usługa za którą zapłaciłem działa, kontakt z opiekunem bezproblemowy więc nie wiem gdzie macie problem?! Wydaje mi się że to konkurencja robi tyle szumu żeby zaszkodzić ppc. A druga sprawa mogą być też klienci, którzy z własnej winy blokują działanie usługi na wizytówce. Nie raz już czytałem że niby usługa nie działa, że oni chcą hasło do wizytówki i że co to za praktyki. Ludzie jak ppc ma zarządzać wizytówka i usługi maja wam działać skoro nie chcecie udostępnić im danych do logowania?! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzwonią do mnie i straszą ze albo zapłacę albo konkurencja mnie zablokuje na mapach. Proponuja mi dozywotnia ochrone przed konkurencją za jedyne 279 zlotych a jak noe zapłacę to mnie cała konkurencja zablokuje i nikt do mnie nie dojedzie. Czy to jest normalna firma? Radze każdemu żeby blokował numery od nich i nagrywał ich rozmowy i zgłaszał je jako wyłudzenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te pozytywne opinie sami sobie piszecie, bo zadowolony klient nigdy nie siedzi w internecie i nie czeka, aż ktoś wystawi wam złą opinię i na tych miast odpisuję swoją pozytywną. A jeżeli chodzi o starsze osoby, które nie są w stanie założyć sobie stronę w internecie, to jest to najgorsze, bo żerujecie na najsłabszych i najbardziej naiwnych. Jestem jedną z oszukanych klientek i będę ostrzegać wszystkich przed wami. Jesteście zwykłymi oszustami. I jak tylko ktoś o tym zgłasza pod waszą wizytówką to szybko usuwacie swoją stronę, a po czasie zakładacie nową na której niema opinii oszukanych klientów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma krzak która specjalizuje się z wyciągania kasy za uslubi które są darmowe. Są natretni, dzwonią niemal codziennie. Straszą, że bez kolejnej faktury wizytówka nie będzie działać. Potrafią dzwonic tydzień po opłaceniu faktury na 5 lat,ze trzeba zapłacić kolejną bo brakuje aktualizacji. Potem znowu brakuje roszerzenia zasięgu. I tak w ciągu miesiąca można płacić płacić. Jak to jest ze gdy ukradnie człowiek bułkę w sklepie to zapłaci mandat wprost nieproporcjonalny do wartości bułki, a tutaj ktoś uporczywie wyciąga pieniądze za coś co darmowe albo nie wykonane i jak widać działa prężnie. Ile ludzi musi zostać oszukanych żeby w końcu ktoś się ta sprawa zajął?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Tymon: Fryzjerów tez jest naście. Ale idę i płace za usługę. Z nimi problem polega na tym ze nie dzwonią i nie pytają czy chciałby Pan może żeby wykonać dla Pana usługę x na x lat za x zł co da panu to to i tamto. Oni dzwonią i przedstawiają się za Google i mówią wprost ze kończy się okres darmowy, że trzeba teraz placic. Za tydzień dzwonią znowu ze trzeba zapłacić za kolejną rzecz. W ciągu miesiąca 4 faktury za 249 zł. Wszystko jest konieczne by być widocznym. Aż tu człowiek siada przed kompem szuka a wizytówki brak pod fraza mi po których niby pozycjonuja przez 5 lat. Nie wiem czy jest aż tyle firm wiem ze lokalni i ppc to to samo bo dzwonią z tego samego numeru i jedni i drudzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...