Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gorąco przed referendum w Lublinie: „Pokazują park, nie bloki”. TBV idzie na policję

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 marca 2019 r. o 19:58 Powrót do artykułu
Właściwym by było, aby autor tekstu przedstawił na co pozwala obecny mpzg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponieważ więcej będzie tych głosujących "za", najlepszą opcją dla przeciwników jest BOJKOT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu robicie dobrze Gorczycy? to chłopak naczelnego DW czy jest jakiś inny powód?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tzw. Obrońcy Górek od dawna kłamią i manipulują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto mial do czynienia kiedykolwiek z jakimkolwiek deweloperem wie ze opowiadanie bajek to ich specjalnosc. Jak podpiszesz to juz jestes tylko petentem. Dlatego OSTRZEGAM przed decyzjami w referendum. Nie dajcie sie oklamywac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co takie durne obrazki tworzyć skoro to dopiero rada miasta ustali ile tam ewentualnie stanie bloków i jak wysokich?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uważam że każdy może zrobić sobie wizualizację TBV też robi propagandę z parkiem i terenami zielonymi na obrazkach a widome jest że jak tylko zmieni się plan to wybudują bloku a parku nikt nie zobaczy. Nie ma żadnej gwarancji że go wybudują więc go nie wybudują bo park im się zwyczajnie nie opłaca, opłacalne jest za to postawienie jak największej ilości bloków żeby sprzedać jak najwięcej mieszkań. Każdy zdrowo myślący zagłosuje na NIE, dla mnie to tam może się co roku palić i być wysypisko, niż jak prywaciarz ma się nieuczciwie dorabiać. Pozdrawiam wszystkich z Czechowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kłamliwe propagandowe obrazki przeciwników parku ale czegoż to się nie wymyśli żeby ocalić fajne widoki z okien???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serio ktoś myśli, że gdzieś na świecie jest deweloper, dla którego bardziej liczą się obszary zielone niż PUM? Drzewa nie płacą 5 tys za metr...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za parkiem, porządkiem i stworzeniem przyjaznego miejsca dla mieszkańców Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecny plan pozwala na zabudowe ogolnie biorac rekreacyjną. I trzeba by byc totalnym idiota aby jako mieszkaniec zgodzic sie na zamiane rekreacji na blokowiska. Tam brakuje wlasnie rekreacji czyli baseny, boiska , spa, korty, moze pole golfowe. A nie las blokow . Nie pasuje TBV taki biznes to niech sprzeda innemu ktoremu sie to oplaci albo niech placi podatki za nieuzytek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja bym zadał pytanie obrońcom Górek, co proponują poza kategorycznym NIE? Co w zamian tu powstanie? Kto za to zapłaci? Gdzie byli obrońcy, jak budowano i nadal budują bloki po drugie stronie ul. Poligonowej, zabierając zielone tereny Lublina? Czy to jest ok, że oni sobie kupili tu mieszkania, a innym zabraniają? A gdzie byli jak wycinali i wcięli się w Górki Czechowskie policja, lidl, luxmed, rossmann? Nie wspomnę od strony północnej ul. Halickiego i cała zabudowa? Oj TBV, komu nie dałeś w łapę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosując na TAK zobaczycie park jak świnia niebo, nie dajcie sobie zamydlić oczu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałeś jaja stworzyć propagandowy obrazek, miej jaja się pod nim podpisać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zagłosuję na TAK bo wiem że ten park powstanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani radczyni prawna chyba nie wie co pisze, podobnie jak TBV. Na ich stronie jest dokładnie taka wizja osiedla: ***s://***tbv.pl/aktualnosc-podglad,92,0,koncepcja-parku-naturalistycznego-zlokalizowanego-na-terenie-gorek-czechowskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu robicie reklamę tej patologii co pobudowała się na górkach a teraz krzyczy "chronić górki"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta grafika to jakieś nieporozumienie. W tym miejscu nie będzie żadnych bloków, nawet po zmianie planu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja i wszyscy moi znajomi zagłosujemy na NIE - nie znam nikogo kto się na ten "park" nabierze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy na referendum! Na Czechowie potrzebny jest park z którego my mieszkańcy moglibyśmy normalnie korzystać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 28

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...