Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gorąco przed referendum w Lublinie: „Pokazują park, nie bloki”. TBV idzie na policję

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 marca 2019 r. o 19:58 Powrót do artykułu
mam propozycje dla optujących za rzekomym parkiem , niedawno na kalinie ul Zawilcowa powstał park idźcie zobaczcie jak to wygląda i później piszcie o parku na górkach czechowskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Asprawa jest taka, że na tej wizualizacji bloki są na tym dolnym obszarze Górek, które nigdy TBV nie chciało zabudowywać blokami. Wręcz przeciwnie to tam miało być te słynne placuy, zabaw Boiska i miejsca rekreacyjne z tymi drewnianymi chomikami. Nie wolno zabudowywać tamtego miejsca także z uwagi na przewietrzenie i o tym mówił deweloper jeszcze przez kilka miesięcy że zostawi wolne wawozy bo na to nie pozwala prawo. Tymczasem to się sugeruje że te Wawozy        mały zostać zbudowany w całości. To jest wredne v Chamskie kłamstwo.
Brawo Pan Gorczyca, inteligencja wygrała z wielką kasą. Jak zobaczyłem te grafiki odzyskałem wiarę w ludzki rozum i sprawiedliwośc na tym świecie.
Tak szczególnie w ludzki rozum komu przykalskujesz manipulatorowi który uczciwie na zycie nie potrafi zarobić
 Manipulatorem jest TBV, jak zobaczyłem billboardy to od razu skojarzyły mi sie to z propagandą stalinowską, pokazującą szczęśliwą i bogatą wieś na Ukrainie w czasie wielkiego głodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i bardzo dobrze, że ktoś udostępnia takie wizualizacje, bo pomagają wyobrazić sobie Górki przykryte blokami, czyli pomagają podjąć decyzję w referendum. Przecież to tylko opcja zabudowy, a nie projekt architektoniczny. TBV zamiast czepiać się bezpodstawnie i straszyć mieszkańców Lublina, niech lepiej pokaże realne wizualizacje z widocznym blokowiskiem większym od Felina, które zamierza postawić na Górkach, zamiast czarować rajskimi obrazkami jak z czasopisma religijnego :D A teraz trole TBV - do roboty, możecie ujemnie punktować ten komentarz :)
Pokojowy Nobel dla Pana Gorczycy. Bravo, bravo , bravissimo.
 Ty Gorczyca już całkowicie odleciał Jestem pewnien ze on to sam pisze :-) :-) :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież ten chłop przedstawia czyste kłamstwo. Jeśli tak zagrywa każdy obrońca, to ja dziękuje za takich obywateli Polski i Lublina.
 Użył po prostu takiego samego oręża jak TBV na billboardach. Kto mieczem wojuje od miecza ginie. Gdzie są dwa duże panele dyskusyjne obiecywane przez Żuka przed referendum ? Cisz jakoś nie słychać. W przypadku tak wielkiego przekrętu jaki szykowany jest na górkach, każdy środek jest usprawiedliwwiony aby ratować górki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Asprawa jest taka, że na tej wizualizacji bloki są na tym dolnym obszarze Górek, które nigdy TBV nie chciało zabudowywać blokami. Wręcz przeciwnie to tam miało być te słynne placuy, zabaw Boiska i miejsca rekreacyjne z tymi drewnianymi chomikami. Nie wolno zabudowywać tamtego miejsca także z uwagi na przewietrzenie i o tym mówił deweloper jeszcze przez kilka miesięcy że zostawi wolne wawozy bo na to nie pozwala prawo. Tymczasem to się sugeruje że te Wawozy        mały zostać zbudowany w całości. To jest wredne v Chamskie kłamstwo.
Brawo Pan Gorczyca, inteligencja wygrała z wielką kasą. Jak zobaczyłem te grafiki odzyskałem wiarę w ludzki rozum i sprawiedliwośc na tym świecie.
Tak szczególnie w ludzki rozum komu przykalskujesz manipulatorowi który uczciwie na zycie nie potrafi zarobić
Manipulatorem jest TBV, jak zobaczyłem billboardy to od razu skojarzyły mi sie to z propagandą stalinowską, pokazującą szczęśliwą i bogatą wieś na Ukrainie w czasie wielkiego głodu.
 Gorczyca Idź Się Prześpij Prawnika Posłuchaj I Zamknij Jadaczke Bo Tylko Rodzinie Krzywde Wieksza Zrobisz 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i bardzo dobrze, że ktoś udostępnia takie wizualizacje, bo pomagają wyobrazić sobie Górki przykryte blokami, czyli pomagają podjąć decyzję w referendum. Przecież to tylko opcja zabudowy, a nie projekt architektoniczny. TBV zamiast czepiać się bezpodstawnie i straszyć mieszkańców Lublina, niech lepiej pokaże realne wizualizacje z widocznym blokowiskiem większym od Felina, które zamierza postawić na Górkach, zamiast czarować rajskimi obrazkami jak z czasopisma religijnego :D A teraz trole TBV - do roboty, możecie ujemnie punktować ten komentarz :)
Pokojowy Nobel dla Pana Gorczycy. Bravo, bravo , bravissimo.
Ty Gorczyca już całkowicie odleciał Jestem pewnien ze on to sam pisze :-) :-) :-)
 Niestey ale skucha. Pana Gorczycę znam jedynie z telewizji i wypowiedzi dla dziennika wschodniego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kłamstwo , manipulacja a gdzie rzetelne informacje i opinie .Król jest nagi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Asprawa jest taka, że na tej wizualizacji bloki są na tym dolnym obszarze Górek, które nigdy TBV nie chciało zabudowywać blokami. Wręcz przeciwnie to tam miało być te słynne placuy, zabaw Boiska i miejsca rekreacyjne z tymi drewnianymi chomikami. Nie wolno zabudowywać tamtego miejsca także z uwagi na przewietrzenie i o tym mówił deweloper jeszcze przez kilka miesięcy że zostawi wolne wawozy bo na to nie pozwala prawo. Tymczasem to się sugeruje że te Wawozy        mały zostać zbudowany w całości. To jest wredne v Chamskie kłamstwo.
Brawo Pan Gorczyca, inteligencja wygrała z wielką kasą. Jak zobaczyłem te grafiki odzyskałem wiarę w ludzki rozum i sprawiedliwośc na tym świecie.
Tak szczególnie w ludzki rozum komu przykalskujesz manipulatorowi który uczciwie na zycie nie potrafi zarobić
Manipulatorem jest TBV, jak zobaczyłem billboardy to od razu skojarzyły mi sie to z propagandą stalinowską, pokazującą szczęśliwą i bogatą wieś na Ukrainie w czasie wielkiego głodu.
Gorczyca Idź Się Prześpij Prawnika Posłuchaj I Zamknij Jadaczke Bo Tylko Rodzinie Krzywde Wieksza Zrobisz
 Czyżby to była groźba pod adresem Pana Gorczycy i jego rodziny ? Uważaj - bo to się może skończyć sprawą karną dla Ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i bardzo dobrze, że ktoś udostępnia takie wizualizacje, bo pomagają wyobrazić sobie Górki przykryte blokami, czyli pomagają podjąć decyzję w referendum. Przecież to tylko opcja zabudowy, a nie projekt architektoniczny. TBV zamiast czepiać się bezpodstawnie i straszyć mieszkańców Lublina, niech lepiej pokaże realne wizualizacje z widocznym blokowiskiem większym od Felina, które zamierza postawić na Górkach, zamiast czarować rajskimi obrazkami jak z czasopisma religijnego :D A teraz trole TBV - do roboty, możecie ujemnie punktować ten komentarz :)
Pokojowy Nobel dla Pana Gorczycy. Bravo, bravo , bravissimo.
 Ja ***e Gorczyca faktycznie odleciał bo w Dzienniku się znalazł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak z tą podwyżką??? Rozumiem że każdy bierze jakaś prowizje ale dajcie spokój, trzeba być człowiekiem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kłamstwo , manipulacja a gdzie rzetelne informacje i opinie .Król jest nagi.
  ***s://zielonylublin.wordpress.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy się tak bulwersujecie? Przecież od dawna wiadomo, że przeciwnicy zabudowy próbują manipulować opinią publiczną roztaczając straszne wizje na temat "betonowania" górek. Powtarzam, park 75 ha i zabudowa 25 ha to wg grupki pieniaczy "betonowanie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież ten chłop przedstawia czyste kłamstwo. Jeśli tak zagrywa każdy obrońca, to ja dziękuje za takich obywateli Polski i Lublina.
 I oby jak najszybciej poniósł konsekwencje dość już manipulacji 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i bardzo dobrze, że ktoś udostępnia takie wizualizacje, bo pomagają wyobrazić sobie Górki przykryte blokami, czyli pomagają podjąć decyzję w referendum. Przecież to tylko opcja zabudowy, a nie projekt architektoniczny. TBV zamiast czepiać się bezpodstawnie i straszyć mieszkańców Lublina, niech lepiej pokaże realne wizualizacje z widocznym blokowiskiem większym od Felina, które zamierza postawić na Górkach, zamiast czarować rajskimi obrazkami jak z czasopisma religijnego :D A teraz trole TBV - do roboty, możecie ujemnie punktować ten komentarz :)
Pokojowy Nobel dla Pana Gorczycy. Bravo, bravo , bravissimo.
 Ludzie serio to jest jakaś masakra  Dajcie żyć ileż można o górkach pisać 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze raz. Wizualizacje które zamieścił Pan Gorczyca, bo przyznał się do tego w artykule co najmniej w trzech miejscach są wredną manipulacją kłamstwem i robią ludziom wodę z mózgu. Jest to celowe i świadome działanie na szkodę mieszkańców. Według mnie powinien ponieść karę
 Oho, juża straszenie karami. Ja nie poniosłem żadnej szkody, wręcz przeciwnie, juz dawno nikt mi nie poprawił humoru (widząc sraczkę jaką dostało całe TBV) i samopoczucia. Jeśli Ty dostałeś sraczki, co może miec również walor zdrowotny, to sie nie przejmuj. Do jutra przejdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chcę bloki!!!! Dużo bloków!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosuję na tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałeś jaja stworzyć propagandowy obrazek, miej jaja się pod nim podpisać
no przecież przyznał się do tego - trzymaj sie Panie Gorczyca - nie daj się zastraszyć - mieszkańcy Lublina są z Panem
 Ma Pan moje poparcie Panie Gorczyca, jest za Panem zdecydowana większośc Czechowa. Zdrowie naszych dzieci jest najważniejsze. Wypchany portfel developera jest już wystarczająco gruby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dlaczego TBV nie pokazało projektu zagospodarowania tego terenu który będzie wiążąco połączony z pytaniem referendalnym, tylko mami nas nic nieznaczącymi obrazkami? Każdy chce park, ale nie kosztem oddania pod intensywną zabudowę 30 ha terenów rekreacyjnych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak na poważnie to obecny plan jest ok, w Lublinie brakuje hal sportowych u zadaszonych kortów klimat mamy jaki mamy a grać gdzieś trzeba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 28

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...