Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gorczyca do Żuka: Hejt hejtem zwyciężaj?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 czerwca 2019 r. o 09:19 Powrót do artykułu
Ha . Byłem pier5wszys przed agencja trollingową. 3....2.....1.. start po srebrniki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Gorczyca. Mam nadzieję że Żuk zrozumie co to jest oburzenie społeczne. Sam to wzniecił. Kto sieje wiatr zbiera burzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tym forum są obrażani zwykli mieszkańcy Lublina. Są nazywani pedałami, pisowcami, oszołomami, terrorystami itp. Skoro prezydent Żuk uważa się za prezydenta wszystkich mieszkańców to dlaczego toleruje te chamskie wpisy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie, zaraz przyjdzie tutaj ekipa z agencji PR i zacznie obrażać wszystkich, którzy mają czelność mieć inne zdanie niż ratusz i developerskie lobby. Ten hejt już nikomu nie będzie przeszkadzał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałoba narodowa po śmierci lokalnego polityka była skandalem - poniżeniem Państwa Polskiego przed ogólnopolską "układanką samorządową". Samorządowcy ubzdurali sobie swą nadrzędność nad Państwem, z czym wiąże się gnębienie Narodu przez lokalne sitwy. Zabrakło oburzenia Pana Prezydenta (w)wpakowania (się) do Parlamentu Europejskiego przez Wdowę z Gdańska - czyli kolejny przejaw robienia kariery na trumnach. Jeżeli jakakolwiek - nawet zupełnie nowa - partia polityczna na serio obieca likwidację samorządu terytorialnego, to będzie miała nie tylko mōj głos, ale zyska poparcie tylu milionów wyborców, że dziś wiodące partie polityczne będą mogły jej "latać koło ogona". Tak wielkie jest bowiem brzemię krzywd, powodowanych przez samorządowe sitwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się że 90% oburzonych ludzi w temacie górek nie jest ani ogólnie przeciwna zabudowie ani nie popiera projektu ekologów pozostawienia tego terenu tak jak jest . To są ludzie oburzeni podejściem demokratycznie wybranej władzy do tego problemu. To na siłę forsowane przez prezydenta referendum i ostatecznie przez niego przegrane tylko dolało oliwy do ognia. Ludzie nie chcą po porostu patrzeć na pewne układy w tym mieście i nie ważne czy jest to związane z tzw. korupcją czy nie jest , a ja wierze że nie jest. Dodatkowo Pan prezes TBV rozwścieczył dodatkowo mieszkańców swoją agresywną przekolorowaną i obłudną kampanią w sprawie górek. A ludzie to nie jest stado baranów i potrafią myśleć i widzą w co się gra. Deweloperzy sami sobie zapracowali na niechęć mieszkańców do nich bo traktują mieszkańców jak dojne krowy i u nich nie ma żadnych taryf ulgowych. Jest takie powiedzenie : Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwołać Żuka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zunio cwany, bo "obsługę" forów internetowych zapewnia mu agencja pr. On sam tylko czasami zdejmuje maskę "uprzejmego dżentelmena", to znaczy tylko wtedy, kiedy ktoś się z nim nie zgadza, albo zadaje nieodpowiednie pytania jak np. wtedy: youtu.be/sa7mUJLCf4Y?t=1810
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obrażać nas źle. Obrażać mających inne poglądy dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwołać Żuka!
 Oj uważaj, bo zaraz zostanie to uznane za hejt i zostanie to zgłoszone do prokuratury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent musiał znaleźć rozwiązanie. Nie ma łatwych decyzji w tej sprawie. Ale obrażanie i hejt jaki poszedł w jego stronę to przesada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam wolę parki i porządek na zasyfionym do tej pory terenie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko czekać na pełne kultury osobistej i szacunku dla innych ludzi komentarze agencji pr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to taktyka środowiska PO od czasu przegranych wyborów, szczucie i lament że lawina hejtu na nich spada. A sami w tym brylują. A Żuk znikąd się nie wziął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyskusja napisz fakty dostaniesz odpowiedź "Ratuszowy propagandysto" "dewelo trollu" itp itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę już patrzeć na ten cwaniacki,obłudny,fałszywy ryjek :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W niedziele mają głosować zabudowę Zana\Filaretów (parkingu po stronie ZUS), A co do listu p. Gorczycy jest OK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należało by rozpatrzyć źródło tego problemu. A wydaje mi się że jest nim poczucie zwykłego przeciętnego mieszkańca że jest z każdej strony ogrywany przez silniejszych od niego w nierównej walce. Teoretycznie nowe tereny pod mieszkania były by szansą dla wielu młodych ludzi ale prawda jest taka że nigdy nie będzie ich stać na te mieszkania albo będą zadłużeni do końca życia. Oni po prostu nie dostana żadnej taryfy ulgowej takiej jakie dostaje silniejszy deweloper rekami radnych czyli defakto mieszkańców. Miasto tworzą mieszkańcy ( teoretycznie tak powinno być) idąc teraz na kompromis z deweloperem dostana kolejne spaliny i beton ogrodzony drutem a dla nich zostanie mozliwość kupienia tego na kredyt 30 letni o ile wcześniej nie wykupią tego inni cwaniacy pod wynajem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się że 90% oburzonych ludzi w temacie górek nie jest ani  ogólnie przeciwna zabudowie ani nie popiera projektu ekologów pozostawienia tego terenu tak jak jest .  To są ludzie oburzeni podejściem demokratycznie wybranej władzy do tego problemu.  To na siłę forsowane przez prezydenta referendum i ostatecznie przez niego przegrane tylko dolało oliwy do ognia.  Ludzie nie chcą po porostu patrzeć na pewne układy w tym mieście i nie ważne czy jest to związane z tzw. korupcją czy nie jest , a ja wierze że nie jest.  Dodatkowo Pan prezes TBV rozwścieczył dodatkowo mieszkańców swoją agresywną przekolorowaną i obłudną  kampanią w sprawie górek.  A ludzie to nie jest stado baranów  i potrafią myśleć i widzą w co się gra. Deweloperzy sami sobie zapracowali na niechęć mieszkańców do nich bo traktują mieszkańców  jak dojne krowy i u nich  nie ma żadnych taryf ulgowych.  Jest takie powiedzenie : Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie.
 ...ten zbiera burzę".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie już spokój z tymi gorkami, możemy mieć świetny park i miejsce spotkan zamiast tego syfu:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...