Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
radni pis zablokowali budowę drogi.Uciekły pieniądze i nowa przeprawa drogowa.Oczywiście poza pojękiwaniem nie dostaliśmy nic w zamian.Co do artykułu ewcho się ośmiesza takimi propozycjami.Tu naprawdę nie mieszkają sami idiioci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
c napisał:
radni pis zablokowali budowę drogi.Uciekły pieniądze i nowa przeprawa drogowa.Oczywiście poza pojękiwaniem nie dostaliśmy nic w zamian.Co do artykułu ewcho się ośmiesza takimi propozycjami.Tu naprawdę nie mieszkają sami idiioci
Ani mnie PIS grzeje ani ziebi ale zeby przypisywac im taka moc to juz drobna przesada. To tak jakby obciazac odpowiedzialnosci liscie za 40 lat budowy "teatru w budowie', susly za 10 lat budowy "lotniska w budowie", sinice za 10 lat niszczenia "Dabrowy" itp. itd. Koncepcja "prywatyzacji" zajezdni MPK przy Krasnickich powstala juz na poczatku lat 90-tych i mozesz byc pewien, ze to tylko kwestia czasu jak miejski przewoznik zbankrutuje jak tylko bedzie trzeba zagospodarowac jego majatek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie ci faceci z Echa to małe cwaniaczki. Jezeli kupili kilka lat temu teren za małe pieniądze bo to teren nie inwestycyjny , to jak im nie pasuje niech go sprzedadadzą. Ktoś go kupi , może miasto lub inwestor co potrafi zrobić inwestycje zgodną z planem zagospodarowania , ale Echo pewnie miało od kogoś obiecane , że lody się ukręci i zmieni plan zagospodarowania. Dla mnie oni obrażają nas mieszkańców Lublina co wybraliśmy Radę aby dbała o porżadek prawny w mieście. Ciekawe czy jak ja kupię kawałek lasu to co dom tam postawię lub sklep?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie radni (niektórzy)! Czas zakasać rękawy, łopaty w dłoń i brać się za budowę skrzyżowania al.Solidarności z ul.gen. Ducha! Zablokowaliście budowę skrzyżowania, miasto nie ma pieniędzy na tę inwestycję to teraz sami pokażcie co potraficie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUŻ WIEM DLACZEGO ZMIENIONO NAZWĘ ULICY WYRWASA NA DUCHA...BO TAM STRASZĄ.....DUCHY! BRAWO RADNI I PAN PREZYDENT! TO SIĘ NAZYWA INTUICJA! NIE DA SIĘ PRZEBUDOWAĆ SKRZYZOWANIA I ZAGOSPODAROWAĆ GÓREK BO BRAK NAM ROZUMU TO ZMIEŃMY NAZWĘ ULICY ŻEBY BYŁO ADEKWATNIE DO SYTUACJI. PANIE PREZYDENCIE .PAŃSTWO RADNI PROSZĘ ZMIENIĆ NAZWE ULICY POPIEŁUSŻKI NA ULICĘ...CIERPLIWOŚCI!!! ps A JAK TAM SPRAWA TUNELU?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...