Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
mandaciki to by się przydały ale dla aktywistów, którzy wchodzą z kamerą na prywatny ogrodzony teren :) prawo w Polsce obowiązuje wszystkich bez wyjątku :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wreszcie zwinie ten lokalny P0nadpartyjny parasol rozwinięty nad K0ncesjonowanymi deweloburaczkami? PS. Cfela-dewela i reszta nicków z TVBeton - kiedy wjedziesz na forum ze standardowym p13rdoleniem o "parku"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że aktywiści stanęli na wysokości zadania i martwej jaszczurce wyprawili godny pogrzeb, wraz ze wszystkimi obrzędami zwyczajowo towarzyszącymi pochówkom jaszczurek. Pojawia się również pytanie czy poinformowali rodzinę zmarłej, tak by jej rodzina mogła wziąć udział w ceremonii pogrzebowej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci ludzie mają coś z głową. Jak nawłoć jest to krzyczą, że należy ją usuwać bo szkodzi innej roślinności. Jak ktoś się bierze za jej usuwanie, to protestują. Do Abramowic ich skierować albo do Tworek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni odstawić alkohol. Byłem tam nie raz i żadnych chomików nie widziałem. Cyrk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od początku było wiadomo, że aktywiści wprowadzają w błąd opinie publiczną. A dam redaktor nie był lepszy. Jesteście mądrzejsi od instytucji które na tym się znają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna nieudana próba odebrania nam parku przez grupkę zawistnych ludzi. Co was tak boli? Ludzie którzy maja gdzie spędzić wolny czas?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Chłopicka jak widać pozjadała wszelkie rozumy. Możemy zauważyć, że w każdej sprawie wie więcej niż jakikolwiek urząd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, czy biurwy z Regionalnej Dyrekcji Ochrony Świniodeweloperów też koszą trawniki przy swoich dworkach za pomocą spychacza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, czy biurwy z Regionalnej Dyrekcji Ochrony Świniodeweloperów też koszą trawniki przy swoich dworkach za pomocą spychacza?
 Słusznie zayuważyłeś ,,przy swoich'' - więc nic ci do tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czepiają się wszystkiego, aby zniechęcić ludzi do parku. Nie uda się, bo mieszkańcy Czechowa już nie raz pokazali że chcą tego parku i ścieżki. Czekamy na kolejne etapy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czepiają się wszystkiego, aby zniechęcić ludzi do parku. Nie uda się, bo mieszkańcy Czechowa już nie raz pokazali że chcą tego parku i ścieżki. Czekamy na kolejne etapy!
 Śmierdzielu z TVBeton, wiesz dobrze, że czekanie na las akademików na GCz to jak próżne oczekiwanie na klienta w waszym śmierdzącym biurze sprzedaży kurników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wreszcie zwinie ten lokalny P0nadpartyjny parasol rozwinięty nad K0ncesjonowanymi deweloburaczkami? PS. Cfela-dewela i reszta nicków z TVBeton - kiedy wjedziesz na forum ze standardowym p13rdoleniem o "parku"?
 No właśnie - Jarkacz słusznie wskazał, jak lokalne rządy przejęła ośmiornica deweloperska, ale jakoś nie przechodzi od słów do czynów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna nieudana próba odebrania nam parku przez grupkę zawistnych ludzi. Co was tak boli? Ludzie którzy maja gdzie spędzić wolny czas?!
 Masz najwyraźniej za dużo wolnego czasu w dewelo-burackim biurze sprzedaży kurników. Od 3-ch miesięcy zero klientów, to z braku zajęcia lecisz z tym bełkotem o "parku".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Chłopicka jak widać pozjadała wszelkie rozumy. Możemy zauważyć, że w każdej sprawie wie więcej niż jakikolwiek urząd.
 Jak można się zapisać do Stowarzyszenia P0liż G00vno Cfaniaka? P0przez wyK0nanie aktu jak w nazwie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni odstawić alkohol. Byłem tam nie raz i żadnych chomików nie widziałem. Cyrk.
Paliwacucha -  wylazłeś z piwnicy twoich starych, żeby P0szwędać się P0 PRYWATNYM terenie? Mamusia nie dała paszy i zamarzyły się placki z chomika P0 dewelopersku? Następnym razem przed P0lowaniem zalecam najpierw P0dmyć się P0rządnie - P0noć chomik aromat 2-tygodniowych gaci P0trafi wyczuć z odległości P0nad 1 kilometra.
 :) aha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni odstawić alkohol. Byłem tam nie raz i żadnych chomików nie widziałem. Cyrk.
Paliwacucha -  wylazłeś z piwnicy twoich starych, żeby P0szwędać się P0 PRYWATNYM terenie? Mamusia nie dała paszy i zamarzyły się placki z chomika P0 dewelopersku? Następnym razem przed P0lowaniem zalecam najpierw P0dmyć się P0rządnie - P0noć chomik aromat 2-tygodniowych gaci P0trafi wyczuć z odległości P0nad 1 kilometra.
:) aha.
 Pachnie to na kilometr molestowaniem chomików, zoofilią. Nie wiem czy nie powinno się tego gdzieś zgłosić. Typek najprawdopodobniej wsadzał dwutygodniowe gacie w nos chomikom i jeszcze się tym chwali na publicznym forum. Ciekawe co by na to powiedział psychiatra?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego się nie da czytać co Wy tutaj wypisujecie... Dobrze, że jesteście w mniejszości..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten komentarz dobitnie prezentuje poziom, jaki reprezentują aktywiści.... Właśnie dlatego powstało Stowarzyszenie na Rzecz Parku Górki Czechowskie, by przeciwdziałać kłamstwom i manipulacjom, których celem jest zniechęcenie mieszkańców Lublina do korzystania z Parku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten komentarz dobitnie prezentuje poziom, jaki reprezentują aktywiści.... Właśnie dlatego powstało Stowarzyszenie na Rzecz Parku Górki Czechowskie, by przeciwdziałać kłamstwom i manipulacjom, których celem jest zniechęcenie mieszkańców Lublina do korzystania z Parku.
 Ile można miesięcznie wyrwać od tebewała za wazelinowanie przegranego już i tak geszeftu 700-lecia? Więcej, niż zarobi w godzinę operator spychacza "koszący" nawłoć i robiący placki z jaszczurek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...