Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
SKORO PROKURATURA NIE ZNALAZŁA PODPALACZA TARGU NNA RUSKIEJ TO TRZEBA PODPALIĆ PROKURATURĘ.MOŻE WTEDY ZNAJDĄ PODPALACZA ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy to by drzewa w lesie nie znaleźli. Tak to Polska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popytajcie w ratuszu moze tam coś wiedzą .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Handlarzy jako ludzi mi szkoda jak każdy chcą żyć kraść nie kradną ale... na handel powinno być wyznaczone inne miejsce do diabła. To jest centrum miasta punkt przesiadkowy i wysiadkowy tysięcy ludzi jaka to wizytówka dla miasta te stragany, blaszaki itd toż to wstyd do Lublina. Sam aż oczy mruże jak codziennie muszę na to patrzeć. Takie miejsce powinno być z boku miasta lub na jakiejś hali targowej i tam niech handlują. I niech ktoś zrobi z tym porządek!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne wiozłem kiedyś taksówką podpitego funkcjonarjusza z Północnej,któremu się trochę język rozwiązał i mówił,że doskonale wiedzą kto to zrobił...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Handlarzy jako ludzi mi szkoda jak każdy chcą żyć kraść nie kradną ale... na handel powinno być wyznaczone inne miejsce do diabła. To jest centrum miasta punkt przesiadkowy i wysiadkowy tysięcy ludzi jaka to wizytówka dla miasta te stragany, blaszaki itd toż to wstyd do Lublina. Sam aż oczy mruże jak codziennie muszę na to patrzeć. Takie miejsce powinno być z boku miasta lub na jakiejś hali targowej i tam niech handlują. I niech ktoś zrobi z tym porządek!!
 TYLKO, ŻE TO NIE JEST ICH WINA.POZA TYM PUNKT PRZESIADKOWY..... O POMSTĘ WOŁA! URZĘDASY - ... SZKODA NERWÓW I SŁÓW. ŻYCZĘ WSZYSTKIM MIŁEGO WIECZORU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to kto podpalił? Nowoczesne lemingi. Przecież w ich oczach Żuk z Lublina zrobił Nowy Jork i takie baraki są urągające ich godności estetycznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
N tym "targu" ktoś ma kasy fiskalne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazłoby się wiele powodów do podpalenia. Ja tam właścicieli tych bud now żałuję. A co? Nie byli ubezpieczeni? No trudno, takie jest życie. Może komuś też podpadli. Jeden mógł zawinić, a konsekwencje ponieśli wszyscy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, czy prokuratura ustaliła kto wydał pozwolenie na funkcjonowanie tam targowiska, czy otwierający to targowisko dopełnił wszystkich formalności i przygotował wszystko zgodnie z obowiązującymi przepisami. Czy prokuratura ustaliła, kto sporządził projekt /jakiś plan zagospodarowania/ i czy został on uzgodniony przez odpowiednie służby państwowe. Kto z upoważnienia Państwowej Straży Pożarnej sprawdził i zaakceptował drogi ewakuacyjne, ilość i dostępność hydrantów, możliwości operacyjne wozów gaśniczych. Kto z Państwowej Inspekcji Pracy sprawdził i zaakceptował warunki pracy i odpoczynku, możliwości zjedzenia czegoś ciepłego przez personel targowiska, kto zaakceptował ilość sanitariatów oraz punktów w których personel mógłby się umyć lub wykąpać. Kto z Sanepidu sprawdził i zaakceptował warunki przechowywania towarów, warunki sporządzania posiłków w punktach małej gastronomii. Bardzo mnie ciekawią wyniki dociekań prokuratorskich w/w opisanych sprawach. Podobno targ znowu działa. Ciekawe według jakich procedur dostał pozwolenie na użytkowanie i kto pójdzie siedzieć jak stanie się naprawdę coś poważnego. Myślę, że prokuratorzy, którzy niczego nie ustalili, będą pierwszymi kandydatami do pierdla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzedawcom zostaje tylko się skrzyknąć i bronić wspólnymi siłami swojego interesu. Widać że mają jakiegoś wroga któremu ich działalność przeszkadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy zniknie ten syf z centrum Lublina ???!!!! Wstyd dla miasta że to targowisko rumuńskie jeszcze istnieje !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy zniknie ten syf z centrum Lublina ???!!!! Wstyd dla miasta że to targowisko rumuńskie jeszcze istnieje !!!
 O jeju jeju.....a ten cały Lublin to niby co ? Wenecja do ku...y nędzy ? Jakie miasto taki bazar i handel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Handlarzy jako ludzi mi szkoda jak każdy chcą żyć kraść nie kradną ale... na handel powinno być wyznaczone inne miejsce do diabła. To jest centrum miasta punkt przesiadkowy i wysiadkowy tysięcy ludzi jaka to wizytówka dla miasta te stragany, blaszaki itd toż to wstyd do Lublina. Sam aż oczy mruże jak codziennie muszę na to patrzeć. Takie miejsce powinno być z boku miasta lub na jakiejś hali targowej i tam niech handlują. I niech ktoś zrobi z tym porządek!!
 Nooo faktycznie wielki wstyd dla cebulogrodu. Ten twój Lublin to prowincjonalne średniej wielkości miasteczko, a nie jakaś metropolia. Tak więc nie pajacuj. Z cebuli róża nie wyrośnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapłaciłby Handlowcom PZU. Ale forsy brak bo musi bulić chorobowe Tym co chodzą na zwolnienia chorobowe. Bo szefowie Sądów, szpitali, komisariatów gloryfikują lipę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak stracili wszystko skoro dobrze się maja. A co z kasami fiskalnymi na tym targu? Bo ja nie widziałem ani jednej żeby ktoś posiadał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...