Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
herflik z gestapo Mądrym nie muszę tłumaczyć z jakiego to filmu, a pissowcy niech sobie poszukają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na zdjęciu głównym to garnek tak go przytula?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie Her Flik jak w mordę. A to że jest mały to nie znaczy że każdy garnek może go przytulać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś mówiło się, że saper nie musi być mądry - saperów ma być dużo. Dziś to samo można powiedzieć o ministrach i wice z Pisu. Ważne, że wie (?), kto to był Pilecki. Ważne, że na wiecach głośno krzyczał i energicznie rączkami machał. Nada się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że stawiają na młodych ludzi. Tylko te kadry. Jak ktoś ma poglądy liberalne europejskie itp jedzie na zachód Europy lub na Pomorze do Wrocławia Poznania itp. Do nas przyjdźa płd wschodnia i trochę biednej centralnej Polski. Konserwatywnej zaściankowej prokoscielnej wycofanej z kompleksami negatywnej. Dlatego Lublin i lubelskie zawsze będzie na. Końcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sokoburaki ujadają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następny figo fagot się znalazł. Odważny, bo anonimowy. W necie hero, w życiu zero. A dostałeś kiedy chłopską ręką w pysk?To uważaj, nie fikaj, bo możesz dostać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to wyleniały Lord Voldemort lubelskiego dewelorozwoju nadal cieszy się POpularnością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A deweloniedorozwój - nie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DER STURMER ... moze wam tylko towarzysze pozazdroscic tej lewackiej propagandy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestań debilny KOTKU kmiotku podszywać się pode mnie i używać mojego avatara, mały kretynie. Reszta bełkotu kopiuj wklej - bez komentarza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O SŁAWKU NOWAKU, złotym dziecku z  P0, ulubiencu Tuska DW się nawet nie zajaknie???? Pluralizm medialny  wg lewactwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tego kretyna TECZOWY IDIOTA w ogóle ciepłym moczem....Jak powietrze.... Czasu szkoda na idiotę First Class...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu bezczelnie kradniesz mi avatar i nieudolnie podszywasz się pode mnie.. Ostrzegam....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...