Jeśli tak to zapraszam na bezpłatne spotkanie dla przyszłych i młodych mam z cyklu Akademia MamaPyta.pl. Podczas konferencji poruszyliśmy takie tematy jak: - ABC porodu – czyli co warto wiedzieć przygotowując się do porodu - Standard okołoporodowy – nowe prawa przyszłych mam - Podstawowe zasady żywienia w ciąży niepowikłanej, woda w diecie przyszłej i karmiącej mamy - Suplementy w ciąży – pomoc dla mamy i dziecka - Mleko matki jest najlepsze – czyli o karmieniu noworodków i niemowląt (problemy z laktacją, pozycje do karmienia piersią, dieta mamy karmiącej piersią, karmienie piersią, a alergie, mleko matki – naturalna szczepionka, woda, a laktacja, karmienie sztuczne – mleko modyfikowane, rozszerzanie diety dziecka) - Jak postępować z noworodkiem w domu, jak wybrać i o co pytać położną środowiskową? - Audiologia u noworodków – dlaczego należy badać i jakie są zagrożenia u noworodków, badania przesiewowe W przerwie konferencji zaplanowaliśmy: - pokaz wiązania chust - pokaz masażu Shantala niemowląt - bra-fitting, czyli jaki ja właściwie mam rozmiar? – warsztat dopasowania staników pokaz niemedycznych technik mogących ułatwić poród z zastosowaniem między innymi piłki, szala rebozo Termin: 31 stycznia 2013, Hotel Victoria, Narutowicza 58/60, Lublin Czas trwania: 12:00 - 15:30 Warunkiem uczestnictwa w konferencji jest wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego który można znaleźć na stronie mamapyta.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz