Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Helena Pietraszkiewicz odwołana za złamanie ustawy antykorupcyjnej

Utworzony przez Wieśniak, 17 września 2009 r. o 16:06 Powrót do artykułu
Gość napisał:
No i widzać, że Pan od 64 lat z Lublina "wieśniak", umię ładnie napisać Pan prezydent (wcześniej to było "kryształek") . Jeszcze ta "srula", no i inne
Proszę zrozumieć, że spojrzenie wyborcy jest trochę skrzywione i może się różnic od spojrzenia na daną osobę przez przyjaciela tej osoby. Takie jest życie. Zapewniam Pana,że jestem fanatykiem Lublina. Nie raz w pokoju akademickim walczyłem na pięści z najlepszymi kolegami z roku bo Lublin jest jeden tak jak matka. Akapit o podmywaniu mnie dotyczy a raczej moich dzieci więc mam święte prawo do używania. Łączę pozdrowienia .Jak będzie okazja to się przypomnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No i widzać, że Pan od 64 lat z Lublina "wieśniak", umię ładnie napisać Pan prezydent (wcześniej to było "kryształek") . Jeszcze ta "srula", no i inne
Proszę zrozumieć, że spojrzenie wyborcy jest trochę skrzywione i może się różnic od spojrzenia na daną osobę przez przyjaciela tej osoby. Takie jest życie. Zapewniam Pana,że jestem fanatykiem Lublina. Nie raz w pokoju akademickim walczyłem na pięści z najlepszymi kolegami z roku bo Lublin jest jeden tak jak matka. Akapit o podmywaniu mnie dotyczy a raczej moich dzieci więc mam święte prawo do używania. Łączę pozdrowienia .Jak będzie okazja to się przypomnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieśniak napisał:
Nie pochodzę ze środowiska Pl. Studiowałem poza Lublinem. Prezyjmuję wszystkie punkty do wiadomości bo przyzna mój adwersarz, że prasa(?) powyższego nie rozpowszechnia. Po wnikliwym przestudiowaniu zgadzam się z powyższym w 85%, czyli nie w 100%. Dla mnie teren PL to także ul. Nadbystrzycka. Czy kandydat na senatora nie ma prawa się reklamować wg mnie ma . Mnie chodziło o to, że były w tej sprawie protesty zamieszczone w prasie (dokładnie nie pamiętam czy NSZZ Solidarność PL czy innej organizacji PL) dotyczące wykorzystania stanowiska prorektora do reklamowania się na terenie PL. Przecież jest archiwum prasowe do sprawdzenia. Od tego okresu minęło już parę ładnych lat i mogę się mylić ale nie w 100%. Taki tekst w prasie lubelskiej w tamtym czasie czytałem. Co do pozostawienia w UM Lublin ludzi Pis to niestety mam inne zdanie gdyż są to ludzie Pana Prezydenta Bryłowskiego. Znajomi pracownicy z Ratusza mieli wielki żal, że Pan Pruszkowski zamiast pogonić to towarzystwo to Ich tolerował. A Ci mu odpłacali donosami do tzw. prasy lubelskiej. Dziękuję Panu Wasilewskiemu, że zwolnił Pana Fijałkowskiego bo On się znał na sprawach mikeszkaniowych jak byk na gwiazdach. Prezydent wg mnie powinien rozejrzeć się w około i jeszcze raz dokonać przeglądu kadr. Obecność niektórych ludzi z nadania koalicji różowo-czerwonej to strata dla tego grodu a także niebezpieczeństwo donosów do swego furera ( a ten mały jest bardzo mściwy i potrafi to wykorzystać ). Na tym kończę i obiecuję, że będę b.krytycznym ale obiektywnym obserwatorem poczynań obecnego Pana Prezydenta.
Nadal podtrzymuję wszystko to co napisałem. Cieszę się,że przyjął Pan moje argumenty chociaż nie wszystkie. Nadal zapewniam Pana ,że to co napisałem to prawda w 100&. Mógłbym wspomnieć jeszcze o innych dokonaniach i osiągnięciach tej ekipy np. o torze rowerowym, o rozpoczynaniu budowy mieszkań komunalnych/ z opóżnieniem z powodu protestów mieszkańców, którzy los najuboższych i bezradnych mają gdzieś/. o borykaniu się z rewaloryzacją kamienic miejskich/z powodu nieuregulowanych stosunków własnościowych, , niekiedy jedna kamienica ma kilkunastu właścicieli/. Jak widać jest dobra wola władz i cięzka praca w pokonywaniu barier których jest wiele. Prywatnie zaś radzę Panu nie kierować się w ocenach artykułami prasowymi bo dziennikarze potrafią wypaczyć każde osiągnięcie. dla nich dobrą wiadomością jest zła wiadomość bo można ją dać na pierwszą stronę i podnieść wskażnik zakupów ich pisemka a liczą się tu pieniądze, których nie zarabiają wiele. A propos, przeglądu kadr, to jak powiedziałem decyduje tu kryterium merytoryczne i wbrew pozorom wcale nie jet łatwo znależć kompetentnych ludzi w tej ogromnej masie psychologów, politologów,socjologów, którzy głośno krzyczą, że nie mają pracy. Brakuje fachowcóew: architektówi inżynierów o dużych kwalifikacjach bo ci znajdują dużo lepiej płatną pracę w przemyśle. Dziękuję za zrozumienie i przyjęcie mojej wypowiedzi oraz przyznamie mi racji , bo powiem Panu,że też niewielu ludzi potrafi to uczynić . Tacy zawsze będą twierdzić ,że białe jest czarne a czarne jest białe. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wracając do Pani Pietraszkiewicz - właśnie jej funkcja baaardzo kolidowała z prowadzeniem działalnosci gospodarczcej polegającej na handlu nieruchomościami. Mało kto zdaje sobie sprawę z faktu, że w domu opieki społecznej prowadzony jest tzw. wywiad środowiskowy pensjonariusza, w kt ma on obowiązek przedstawić swoją sytuację materialną. Jeżeli posiada majątek powinien go zbyć by pokrywać w większym stopniu koszty swojego pobytu. Jak myślicie - do kogo zwróciłby się wówczas pensjonariusz? Poszedłby do biura nieruchomości na Lipową czy Okopową????? Czy może do Pani P., która jest na miejscu i dobrze doradzi???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wracając do Pani Pietraszkiewicz - właśnie jej funkcja baaardzo kolidowała z prowadzeniem działalnosci gospodarczcej polegającej na handlu nieruchomościami. Mało kto zdaje sobie sprawę z faktu, że w domu opieki społecznej prowadzony jest tzw. wywiad środowiskowy pensjonariusza, w kt ma on obowiązek przedstawić swoją sytuację materialną. Jeżeli posiada majątek powinien go zbyć by pokrywać w większym stopniu koszty swojego pobytu. Jak myślicie - do kogo zwróciłby się wówczas pensjonariusz? Poszedłby do biura nieruchomości na Lipową czy Okopową????? Czy może do Pani P., która jest na miejscu i dobrze doradzi???
Strzał w 10 ( dychę ). W Warszawie był przypadek, że mąż ( 60 letni ) Pani Dyrektor Domu Starców ożenił się z 93 letnią pensjonariuszką i zgarnął cały majątek nowej żony. W naszej prasie powyższe zastrzeżenie winno być od razu podane i nie byłoby tyle złośliwości i szukania w całym dziury. Widać komuś zależy, żeby jeden drugiegi gryzł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nadal podtrzymuję wszystko to co napisałem. Cieszę się,że przyjął Pan moje argumenty chociaż nie wszystkie. Nadal zapewniam Pana ,że to co napisałem to prawda w 100&. Mógłbym wspomnieć jeszcze o innych dokonaniach i osiągnięciach tej ekipy np. o torze rowerowym, o rozpoczynaniu budowy mieszkań komunalnych/ z opóżnieniem z powodu protestów mieszkańców, którzy los najuboższych i bezradnych mają gdzieś/. o borykaniu się z rewaloryzacją kamienic miejskich/z powodu nieuregulowanych stosunków własnościowych, , niekiedy jedna kamienica ma kilkunastu właścicieli/. Jak widać jest dobra wola władz i cięzka praca w pokonywaniu barier których jest wiele. Prywatnie zaś radzę Panu nie kierować się w ocenach artykułami prasowymi bo dziennikarze potrafią wypaczyć każde osiągnięcie. dla nich dobrą wiadomością jest zła wiadomość bo można ją dać na pierwszą stronę i podnieść wskażnik zakupów ich pisemka a liczą się tu pieniądze, których nie zarabiają wiele. A propos, przeglądu kadr, to jak powiedziałem decyduje tu kryterium merytoryczne i wbrew pozorom wcale nie jet łatwo znależć kompetentnych ludzi w tej ogromnej masie psychologów, politologów,socjologów, którzy głośno krzyczą, że nie mają pracy. Brakuje fachowcóew: architektówi inżynierów o dużych kwalifikacjach bo ci znajdują dużo lepiej płatną pracę w przemyśle. Dziękuję za zrozumienie i przyjęcie mojej wypowiedzi oraz przyznamie mi racji , bo powiem Panu,że też niewielu ludzi potrafi to uczynić . Tacy zawsze będą twierdzić ,że białe jest czarne a czarne jest białe. Pozdrawiam.
W tym przypadku trochę winy ponosi sam Pan Prezydent. Bo winien swoje racje przedstawiać periodycznie w TV Lublin. Nawet w spotkaniach ze swimi adwersarzami i mieszkańcami Lublina.. Byłoby to bardzo ciekawe i lepsze niż te telenowele. Wszak płacimy za abonament RTV. Będąc w jednym z państw unijnych, gdzie rządzi prawica , akurat mieszkałem w mieście, w którym merem był komunista. I właśnie On co tydzień miał swoje okienko w regionalnej TV. Czasami sam a czsami w towarzystwie. Jestem pewny, że ten Pan po kolejnych wyborach będzie dalej merem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...