Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hetman kontra Czarnek. Nowy spot PSL z wojewodą lubelskim w roli głównej [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 marca 2019 r. o 13:40 Powrót do artykułu
Hetmanowi w tęczowym do twarzy...wieś zapamięta..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No pewnie pisiaki to by najchętniej czerwoną flagę sobie w gabinecie powiesili
 Byłem w SB, jestem w PIS i pocałujta mnie w kaczy zwis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hetmanowi w tęczowym do twarzy...wieś zapamięta..
 A kto idzie do europy pod raczke ze zwolennikami zwiazkow homoseksualnych o adopcji dzieci już nie wspomnajac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PORAŻKA TEN SPOT. - Wojewoda akurat nie jest człowiekiem o wąskim światopoglądzie. Flaga Unii jest na sali, gdy przemawia. - NIE TEN ADRES. - I CO TO MA DO WYBORÓW? MOŻE LEPIEJ POKAZAĆ JAKIŚ PLAN? - Chyba, że nie ma się planu, a stołek w Brukseli za duże pieniądze po prostu się należy za nazwisko.............. PRZEZ 5 LAT NIE BYŁO DRGNIĘCIA W ROZWOJU NASZEGO REGIONU, DALEJ JESTEŚMY NAJBIEDNIEJSI. - Z TEGO TRZEBA SIĘ WYTŁUMACZYĆ, A POTEM PROSIĆ O GŁOS.
 Świetnie napisane "PRZEZ 5 LAT NIE BYŁO DRGNIĘCIA W ROZWOJU NASZEGO REGIONU",  a przy korycie przez ostatnie 4 lata PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gaaaaaarneeeeek aparatczyk Jarka zrobi wszystko co mu powiedzą. Święta racja Hetmana i całego PSLu.
 Z Czarnka to nawet w pisie maja beke - za jakie grzechy lubelskie pokarało takim pisowskim betonem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Hetman, ściągnij te swoje bilbordy ze swoja gębą z dróg lubelskich ,bo jak się patrzę na te fałszywe oczy to czuję takie wkurzenie że mogę wypadek spowodować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PORAŻKA TEN SPOT. - Wojewoda akurat nie jest człowiekiem o wąskim światopoglądzie. Flaga Unii jest na sali, gdy przemawia. - NIE TEN ADRES. - I CO TO MA DO WYBORÓW? MOŻE LEPIEJ POKAZAĆ JAKIŚ PLAN? - Chyba, że nie ma się planu, a stołek w Brukseli za duże pieniądze po prostu się należy za nazwisko.............. PRZEZ 5 LAT NIE BYŁO DRGNIĘCIA W ROZWOJU NASZEGO REGIONU, DALEJ JESTEŚMY NAJBIEDNIEJSI. - Z TEGO TRZEBA SIĘ WYTŁUMACZYĆ, A POTEM PROSIĆ O GŁOS.
Świetnie napisane "PRZEZ 5 LAT NIE BYŁO DRGNIĘCIA W ROZWOJU NASZEGO REGIONU",  a przy korycie przez ostatnie 4 lata PiS.
 A jak nasi dzielni pisowcy posłowie zawalczyli o lubelskie lotnisko, które jest oficjalnie dymane przez pisowski eksperyment w Radomiu i to za nasza kase. Siła przebicia poziom master 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No pewnie pisiaki to by najchętniej czerwoną flagę sobie w gabinecie powiesili
Byłem w SB, jestem w PIS i pocałujta mnie w kaczy zwis.
 Uuu pisowskie komuszki wstydzimy sie :))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dość że wstyd bo czołowiek z Mazowsza jest Lubelskim Wojewodą to w całej Europie śmieją się z lubelszczyzny bo jako jedyny Pan garnek flagę sobie wyniósł a teraz pchają się na europsłów populiści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla Krzysztofa Hetmana czas obnażyć prawdziwe intencje i oblicze pisowców... trafione w punkt. Pisowska tuba codziennie zakłamuje rzeczywiste działania partii rządzącej publikując przekaz wygodny tylko dla partii rządzącej. Prawda jest skrzętnie ukrywana...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelszczyzna przeprasza za garnka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hetman traci koryto stąd ten kwik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hetman na piersi tęczowa koniczynka sprzedaliście się za 2 mandaty nie ważne jak ważne ze koryto bez honoru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL już pokazało co najważniejsze.Kazali ludziom pracować do śmierci podnosząc wiek emerytalny do 67 roku życia,ukradli 152 miliardy złotych z OFFe, poseł PSL J.Bury "dorabiał" się na lewo i prawo omijając VAT przez co siedzi i tak można wymieniać w tysiącach pozycji.PSL-Nie,dziękuję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZSL - polityczna ladacznica - os stalinowskich czasów PZPR daje każdemu, byleby bliżej było im do koryta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hetmanowi w tęczowym do twarzy...wieś zapamięta..
 brudny łbie pisowski odwal się od wsi, wieś zapamięta jak nas w robicie w h...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZSLowcy - podwyższyli Polakom wiek emerytalny (szczególnie kobietom) i zayomali kaskę z OFE - tuSSek był z nich dumny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hetman traci koryto stąd ten kwik
 Faktycznie jest kwik pisowskiego trolla i 4 komentarze pod rzad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZSL - polityczna ladacznica - os stalinowskich czasów PZPR daje każdemu,  byleby bliżej było im do koryta.
 To mowisz towarzyszu, że ilu ubekow teraz w pisie bryluje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hetman to burak o cham.zwykłych ludzi traktuje z góry i ignoruje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...