Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co za bufor? Chwali się "betonem" którego sam nie wylal!!! Do tego ww tle słychać inne instrumenty gdzie pruszon przypisuje sobie jako swoją gre. Żenada jaak i jego prezydentura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andzrzej jest najlepszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zostanie przy tej mandolinie i nie pcha sie znowu do koryta. Malo to sie nakradl ? W tym teledysku powinni tyko pokazac samolot jak lata(na wycieczki z pruszonem) i nic bo tyle zrobil.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Olejniczak miażdży system.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olejniczak - wtf :D gość ma fantazję Ogólnie ta kampania jest jakoś wyjątkowo obfita w radosną twórczość, czyżby do społeczeństwa nie trafiał już "normalny" przekaz? (o ile taki istnieje)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby Pan Pruszkowski nie był Prezydentem miasta bylibyśmy dużo bardziej rozwinięcie niż dziś jesteśmy. Wszyscy pamiętamy nic nie robienie i podróżowanie. Jeśli chodzi o mnie chętnie dopłatę żeby Pan Andrzej lepiej został juz w domu:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pana to trzeba sobie zasłużyć !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdolny jak to syn organisty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest jakiś błąd przy przechodzeniu na 3-cią stronę - "Nie znaleziono strony o podanym adresie". Poprawcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bufor? Chwali się "betonem" którego sam nie wylal!!! Do tego ww tle słychać inne instrumenty gdzie pruszon przypisuje sobie jako swoją gre. Żenada jaak i jego prezydentura
  Przepraszam, jest to możliwe, że zarejestrował  sam wszystkie ścieżki i potem to zgrał razem.   Polecam się zapoznać z zespołem "Graveland" (zaznaczam, że daleko mi do treści ideowych obecnych w piosenkach pana Fudalego).    :) PS Pruszona jako polityka i prezydenta oceniam negatywnie, co nie znaczy, że piosenka mi się nie podoba. 
Ostatnio edytowany 27 października 2014 r. o 18:23
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, Pan Andrzej Pruszkowski ma głosy całej mojej rodziny i znajomych i to nie tylko za ten utwór.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Utwór jest świetny!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sobie grywa, śpiewa ile chce ale na prezydenta niech już nie kandyduje. Może na tego "bradnego" sejmikowego co najwyżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przerażające jest to, że warcholstwo zrobi wszystko, żeby tylko dopchać się do koryta. Nawet zaśpiewa mimo, że absolutnie nie ma do tego ani głosu ani talentu... Byle do koryta... Żenujące panie Pruszkowski. Byłeś pan prezydentem i g...wno pan zrobiłeś. Za mało zarobiłeś, że nadal masz parcie na koryto? A może czas wziąć się do uczciwej pracy jak tysiące mieszkańców lubelskiego za 1,5 tys - 2 tys. złotych? Wyżyjesz pan z tego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, Pan Andrzej Pruszkowski ma głosy całej mojej rodziny i znajomych i to nie tylko za ten utwór.
Załatwił ci robotę w urzędzie? Czy wciągnął do pracy na państwowym wikcie kilka osób z twojej rodziny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma głosu ani talentu? Polemizowałabym. Utwór jest fajny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma głosu ani talentu? Polemizowałabym. Utwór jest fajny.
Rzecz gustu. A o gustach się nie dyskutuje tak? Skoro jednak zacząłeś to określę tę pieśń tak: disco polo w zwolnionym tempie, z usilnie udawaną melancholijną nutą. Gość nie jest sam - tak śpiewa. Niech tak myśli i do polityki nie wraca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w bramie krakowskiej zwolniło się miejsce grajka niech tam kandyduje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w bramie krakowskiej zwolniło się miejsce grajka niech tam kandyduje
O to to. Niech bierze mandolinę i ciśnie w bramie hity z satelity.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSAMRAŚNY utwór
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...