Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

IKEA Lublin: Wielkie otwarcie marketu już dzisiaj. Relacja na żywo, wideo i zdjęcia

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 sierpnia 2017 r. o 08:19 Powrót do artykułu
Wyjątkowy powód do radości...brak słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie róbcie jaj z otwarcia marketu z meblami buhaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Relacja live z otwarcia sklepu :) Jaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszelkie okoliczne wsie zjadom do IKEJI kupować meble. Lans i prestiż. Boże widzisz i nie grzmisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DW dostaje gratis wyposażenie gabinetu Naczelnego, że tak się jara otwarciem byle sklepu??? Żenada pospołu ze śmiesznością...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ani mru mru też kiedyś przeprowadziło relacje z otwarcia superrmarketu: ***s://youtu.be/oyjfgscm0lw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Wyjątkowy powód do radości...brak słów
 Jak ci brak słów, to nie pisz. Musisz? Jakiś naług? To na odwyk!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
h4 napisał:
Wszelkie okoliczne wsie zjadom do IKEJI kupować meble. Lans i prestiż. Boże widzisz i nie grzmisz
 A co złego durnoto widzisz w kupowaniu mebli? I co masz przeciw mieszkańcom okolicznych wsi? Puknij się w swój durny łeb, "mieszczuchu" pewnie w pierwszym pokoleniu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co mnie to obchodzi, to tylko sklep!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ten "Expert" od fotowoltaiki pier.doli!!!! Skąd on się urwał, takie bajki opowiada że głowa boli ., Żenada ta ikea
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieć albo być - niektórzy wybrali zanim się jeszcze poczęli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jesteście mali komentujący. Dla całego naszego makroregionu to bardzo duża sprawa - tanie meble w przyzwoitej jakości, z rewelacyjną obsługą klienta - zwracasz kiedy chcesz bez szemrania. Ile to biznesów odpadnie - zakupy w ikea do domu, wypożyczanie busów, kuchnie na wymiar, dekoracja wnętrz, cały real estate się zmieni - bo mieszkania można będzie dekorować tanio przed sprzedażą. Ten sklep nakrywa czapką wszystkie dotychczasowe w lublinie razem wzięte, ze względu na dwa argumenty: wybór i cena - no a przede wszystkim jakość obsługi i komfort zakupów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Durnoto nie widzę nic złego. Tylko baranie jeden trudno nazwać papier meblem. A w Lublinie moja rodzina mieszka jak jeszcze z drabiną na poziomiki zapierdzielałeś. Więc wieśniaku schowaj słome bo wystaje z butów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fiej napisał:
Ale jesteście mali komentujący. Dla całego naszego makroregionu to bardzo duża sprawa - tanie meble w przyzwoitej jakości, z rewelacyjną obsługą klienta - zwracasz kiedy chcesz bez szemrania. Ile to biznesów odpadnie - zakupy w ikea do domu, wypożyczanie busów, kuchnie na wymiar, dekoracja wnętrz, cały real estate się zmieni - bo mieszkania można będzie dekorować tanio przed sprzedażą. Ten sklep nakrywa czapką wszystkie dotychczasowe w lublinie razem wzięte, ze względu na dwa argumenty: wybór i cena - no a przede wszystkim jakość obsługi i komfort zakupów.
 Zwracasz kiedy chcesz bez szemrania - ahahahahaha. Żyjesz w jakiejść utopii. Jak ci zrobią kuchnie na wymiar to wtedy podziel się wrażeniami. Bo słyszałem i czytałem kilka opinii na temat kuchni z ikeii. Człowieku ogarnij się bo w bajki wierzysz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieśniak napisał:
h4 napisał:
Wszelkie okoliczne wsie zjadom do IKEJI kupować meble. Lans i prestiż. Boże widzisz i nie grzmisz
A co złego durnoto widzisz w kupowaniu mebli? I co masz przeciw mieszkańcom okolicznych wsi? Puknij się w swój durny łeb, "mieszczuchu" pewnie w pierwszym pokoleniu.
 Durnoto nie widzę nic złego. Tylko baranie jeden trudno nazwać papier meblem. A w Lublinie moja rodzina mieszka jak jeszcze z drabiną na poziomiki zapierdzielałeś. Więc wieśniaku schowaj słome bo wystaje z butów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IKEA musiała nieźle posmarować, że tak wszyscy o niej piszą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fiej napisał:
Ale jesteście mali komentujący. Dla całego naszego makroregionu to bardzo duża sprawa - tanie meble w przyzwoitej jakości, z rewelacyjną obsługą klienta - zwracasz kiedy chcesz bez szemrania. Ile to biznesów odpadnie - zakupy w ikea do domu, wypożyczanie busów, kuchnie na wymiar, dekoracja wnętrz, cały real estate się zmieni - bo mieszkania można będzie dekorować tanio przed sprzedażą. Ten sklep nakrywa czapką wszystkie dotychczasowe w lublinie razem wzięte, ze względu na dwa argumenty: wybór i cena - no a przede wszystkim jakość obsługi i komfort zakupów.
- to mówiłem ja manger albo jaki inny assistant mopa z Ikea Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym,ktorzy krytykuja otwarcie sklepu IKEA, proponuje przeniesc sie w czasy PRL-u, gdzie wersalka na przydzial dla mlodych malzenstw, {lub lapowka-500zl} wszystko inne na kartki, talony, deputaty, asygnaty, kazdy ma prace za 30$ miesiecznie, ale wszystko bylo Nasze POLSKIE, panstwowe!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
h4 napisał:
Wieśniak napisał:
h4 napisał:
 Wszelkie okoliczne wsie zjadom do IKEJI kupować meble. Lans i prestiż. Boże widzisz i nie grzmisz
A co złego durnoto widzisz w kupowaniu mebli? I co masz przeciw mieszkańcom okolicznych wsi? Puknij się w swój durny łeb, "mieszczuchu" pewnie w pierwszym pokoleniu.
Durnoto nie widzę nic złego. Tylko baranie jeden trudno nazwać papier meblem. A w Lublinie moja rodzina mieszka jak jeszcze z drabiną na poziomiki zapierdzielałeś. Więc wieśniaku schowaj słome bo wystaje z butów.
 Wieśniak, to mój Nick, jeśli nie odgadłeś. A mieszkam tu gdzie mieszkam i to nie jest istotne. Jeśli nie odpowiadają ci te meble, to chyba nie ma jeszcze nakazu ich kupowania??????? Nie chcesz, nie podobają ci się, nie kupuj. I nie oceniaj innych, bo tobie to nie z butów, ale spod klawiatury chamstwo wyłazi. Wielki bonzo, meble kupuje... no gdzie? Nigdzie, bo mamusia wzięła kredyt na 50 lat i syniowi niedojdzie kupiła :(. To i pewnie, że nie rozumie innych.  A że nie odróżnia papieru od drewna? Cóż, taki ubytek mózgu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weteran napisał:
Tym,ktorzy krytykuja otwarcie sklepu IKEA, proponuje przeniesc sie w czasy PRL-u, gdzie wersalka na przydzial dla mlodych malzenstw, {lub lapowka-500zl} wszystko inne na kartki, talony, deputaty, asygnaty, kazdy ma prace za 30$ miesiecznie, ale wszystko bylo Nasze POLSKIE, panstwowe!
Nikt nie krytykuje faktu otwarcia sklepu tylko zadęcie i nadęcie tzw. "dziennikarzy". Czy Ciebie nie śmieszy ta medialna histeria, relacje na żywo, newsy na 3/4 strony, jakby to było pierwsze lądowanie człowieka na Marsie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...