Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

IKEA w Lublinie coraz bliżej zgody na budowę

Utworzony przez p.p., 16 stycznia 2013 r. o 13:49 Powrót do artykułu
Na zachodzie IKEA uchodzi za najwiekszy szmelc, dlaczego wiec w Polsce kocha sie szmelc i wszelki kicz? Owszem design niektorych produktow z IKEI jest bardzo ladny ale jakos 99% wyrobow jest do kitu. Meble rozwalaja sie po roku, metalowe rzeczy np. do łazienki rdzewieja po miesiacu.................wiekoszosc Made in CHina wie nie ma si czemu dziwic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam z Ikei parę rzeczy i jakoś nic mi nie rdzewieje ani nie rozleciało się. Poza tym pewnie ty kupjesz w sklepach same produkty made in USA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie interesuje mnie zdanie zachodu, mam meble z Ikei od lat i dalej będę korzystać z ich asortymentu. Nic się nie psuje i nie rozpada, a jak mi sie znudzi kanapa to kupię sobie następną albo samo obicie za kilkaset złotych, a nie za kilka tysięcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...