Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

IKEA w Lublinie za trzy lata

Utworzony przez neon, 21 czerwca 2008 r. o 12:59 Powrót do artykułu
wspaniala wiadomosc, wkoncu IKEA w Lublinie, b.dobry sklep jest to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wspaniała wiadomość!.Ciekawe kto będzie to budował bo szukam pracy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę nie wprowadzać w błąd. Felicity ma mieć 200.000 m2 i będzie największym obiektem handlowym we wschodniej Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IKEA to chyba najbardziej tandetna siec sklepow na Swiecie. Owszem wiekszosc towarow wyglada ladnie a nawet bardzo ladnie ale psuje sie po niedlugim uzytkowaniu. Wcale nie jest tania. Wystarczy pojsc do IKEI i poogladac meble w ich "salonie". Nie dosc ze robione w wiekszosci z marnej jakosci plyty pokrywanej tanim papierem (po ang. formica) a nie drewna to widac jak chodza zawiasy, jak wyciera sie ta sztuczna deska itd. 20 lat temu znajoma Szwedka przebywajaca akurat w USA przestrzegala mnie przed bublami firmy IKEA. Miala racje bo pieknie wygladajaca mydelniczka zardzewiala po miesiacu. Chociaz w Nowym Yorku rok temu otworzyla sie olbrzymia IKEA zakupy tam pozostawiam innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
onkyo05 napisał:
Proszę nie wprowadzać w błąd. Felicity ma mieć 200.000 m2 i będzie największym obiektem handlowym we wschodniej Polsce.
jak wiesc gminna niesie, firmie FELICITY urwaly sie kredyciki i bedzie kiszka zamiast wielkiego shoppppping center ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawie wszystkie meble jakie mam są z ikei właśnie i dodatki, tkaniny również. Nic sie nie psuje, kolory są piękne i wszystko mi bardzo pasuje, więc musiałeś mieć po prostu pecha chyba:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...