Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

IMGW ostrzega przed mrozem. Nadchodzi najchłodniejsza noc tej zimy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 lutego 2018 r. o 18:14 Powrót do artykułu
Ja sie nie boje jestem morsem, kąpię sie zimą w zalewie i biegam po 12 km codziennie, jutro wieczorem też bede biegał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hura wreszcie zamarzną wszelkie wody będzie gdzie pojeździć na łyżwach !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najzimniej bedzie rano w poniedziałek ( - 12C )- temp. odczuwalna - 17C i wtorek ( tu wiatr obniży tempo . odczuwalną do -20C) Takie będą kolejne noce i ranki ( -14, -15C) , az do piątku. Potem juz sie "ociepli" do -2C
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te pismaki to chyba nie przeżyli mrozów -30 stopni i mniej . Nie maja o pisać i ogłupiają społeczeństwo. 15 stopni co to za mróz w dzień były większe mrozy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wam powiem, bo ja taki obserwator jestem. Jak jest zimno i nie ma wiatru, to jest ciepło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
12km? To chyba Pan emeryt. prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...