Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Instruktorzy w najdroższym hotelu

Utworzony przez elwira, 11 stycznia 2008 r. o 11:42 Powrót do artykułu
Dlaczego został zmieniony tytuł artykułu? Po to, żeby wykasować komentarze? Dlaczego wszyscy starają się wybielić i zmarginalizować rolę Biegalskiej? Od kilku już lat (a więc za rządów Obroślaka) pełniła funkcję dyrektora merytorycznego w tej placówce. Musiała być świadoma zaistniałych sytuacji. Od stycznia 2007 roku (po odejściu Obroślaka) została po. dyrektora. Co do festiwalu w Kazimierzu od lat odpowiada za niego... Biegalska i od lat kontrole wykazują nieprawidłowości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo prosimy urzędników odpowiedzialnych za KULTURĘ w naszym mieście , zróbcie w końcu porządek ze złodziejami w placówkach kultury , zajmijcie sie yeż Teatrem Muzycznym , gdzie nowy dyrektor KUTARSKI , podobno ekonomista , nie wie co robić z pieniędzmi , a mając złych doradców (czytaj Rekas i Janczaki) , prekręci Teatr finansowo , i sam podzieli los swych poprzedników , a to wszystko z naszych podatków !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biegalska pracuje w WOK/WDK/29 lat ,a to nie znaczy,że o wszystkim wiedziala.Własnie p. Obroslak nie tolerowal jej jako dyr. merytorycznego,otaczajac sie "wiernym "dworem!Skutecznie odseperowywal ją od wszystkich spraw! Uklad ,ktory przy pomocy owczesnego marszalka woj./PSL/ tworzyl p.Obroslak przez 5 lat,zaowocowal dla niej "spadkiem",ktory usiluje z kulturą i spokojem rozwiklać.Niestety ,wtedy gdy i prasa byla o tym ukladzie informowana,nikt nie pisal o tym!Teraz wszyscy są odważni i nie widzac co się robi,ujajadaja jak mogą.Dobrze byloby,zeby partyjni mocodawcy nie probowali ukrecic glowy tej akcji i niue wywierali nacisku na Biegalską!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dyrektor Obroślak twierdził, że ludzie kultury nie potrafią robić przekrętów. Proszę sprawdzić jego wcześniejszą działalność na niwie kockiej kultury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może autor artykułu o IKK - niejaki Pan NIJAKI PISMAK, sprawdzi informacje o niby "najdroższym hotelu", a dopiero później weźmie się do fachowej ROBOTY! Nie zaśmiecać i tak już zaśmieconych gazet! ŚMIETNIK!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...