Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To przykra prawda :( Ja jestem osobą LGBT i prawdę mówiąc nie mam wiele wspólnego co nieraz na swój temat widzę w tv.Czasem natknę się na prawdziwy wizerunek ale najczęściej w mass mediach widuję nas przedstawionych jako w stereotypowy sposób...i niestety potem mnie to nie dziwi jak widuję ostre komentarze na nasz temat.Tymczasem najlepiej poznawać takich jak my w rzeczywistości.Część owszem jest taka jak w mediach najczęsciej...ale nie wszyscy.Większość spośród nas jest normalna.
Wiesz, to jest tak jak z ksiezmi. Odsetek pedofili wsrod nich nie przekracza kilku procent, to tyle, ile np. wsrod trenerow sportowych czy nauczycieli, niemniej jednak jest tylu ludzi, dla ktorych ksiądzrówna sie z automatu zboczeniec. Tak samo jest z wami. Moge Ci powiedziec, ze ja tez poznalam osoby z kregu LGBT, ktore były zupelnie normalne. Zawsze jest tak, że skrajność rzutuje na całość, i mozesz podziekowac tylko swoim kolegom, ktorzy na Love Parade objawiają sie w skorzanych mundurkach, że i Ty jesteś postrzegana czesto na rowni z nimi. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pana z Chełma nieco poniosła wyobraźnia. Może tak jak minister środowiska - w segregowaniu śmieci widzi promocję gender :) Nie wspominając już i Bolku i Lolku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ze wschodu jednak są ograniczeni....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LITOŚCI !!!!!!! Czy jeśli na niebie po deszczu pojawi się tęcza to też będzie promowanie LGBT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawdziwa tęcza ma 7 kolorów a pedalska lgbt 6.   taka różnica
  A przedstawiona podczas testów na budynku miała tysiące różnych odcieni, dziękuję, koniec tematu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidować tęczę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zakutą dynię trzeba mieć żeby oburzać się kolorami. Naprawdę zgroza. Tak jak ktoś tu napisał - czy jeśli po deszczu na niebie pojawia się tęcza to tenże osobnik z Chełma również pisze do marszałka czy wojewody? Nieprawdopodobny kretynizm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pierdyknijcie że się w wasze zakute łby! Chyba nie doczytaliście sobie, że Noe ujrzał na niebie tęczę jako znak nadziei po potopie. Dla was wszystko kojarzy się z gejami. Tak jak w dowcipie Jasiowi wszystko kojarzyło się z d.pą. Nawet biała chusteczka. Co za kretyni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej szaro,buro i nijako było by najlepiej ?, ludzie opamiętajcie się ,trzeba by zacząć likwidację od tęczy po burzy,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. no właśnie moje podatki idą na takie głupoty. Jesteśmy katolickim miastem gdzie obok jest nasza katolicka uczelnia do której chodził JP II /Święty/, jak możecie coś takiego wystawiać. Trzeba zmienić na innego prezydenta w tym mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JA MAM PROPOZYCJĘ BY WYSWIETLAĆ NOWE LOGO KOD Z PODPISEM TWÓRCY LUBELSKIEJ KULTURY KOD=LOGO=PIETRASIEWICZ KTO ZA ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JA MAM PROPOZYCJĘ BY WYSWIETLAĆ NOWE LOGO KOD Z PODPISEM TWÓRCY LUBELSKIEJ KULTURY KOD=LOGO=PIETRASIEWICZ KTO ZA ?
ZA :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JA MAM PROPOZYCJĘ BY WYSWIETLAĆ NOWE LOGO KOD Z PODPISEM TWÓRCY LUBELSKIEJ KULTURY KOD=LOGO=PIETRASIEWICZ KTO ZA ?
+++ 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paranoja w Lubelskiem! Tęczę zobaczyli... Nie o Polskę prawacką walczyli pwstańcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę tacy idioci tam u Was w Mieszkają? Takie piękne miasto, a tu proszę.. Jakaż to PROMOCJA? Do jednego geja dają lesbijkę gratis? Może się skuszę.. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głodny o chlebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podpalić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ciekawe jak przyjdzie m-c maj w ktorym często pada deszczyk i świeci słońce,te majowe TĘCZE was wykończą.Do kogo będziecie zgłaszać interwencje wówczas do Nieba.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcę wierzyć, że ten oburzony czytelnik to troll
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...