Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Inwestor chce wybudować bloki na Tatarach w ramach lex deweloper

Utworzony przez kronikidewelorozwoju, 30 czerwca 2020 r. o 22:03 Powrót do artykułu
Ten dewelocwaniak po pierwsze chyba nie należy do Loży (inaczej szedłby wpierw ścieżką lex-zuk), a po drugie chyba nie zdążył się zorientować, że w mieście-wydmuszce już od 3 miesięcy nie sposób znaleźć jelonka na "pewny" byznes kupowania wyrobów mieszkaniopodobnych pod wynajem studenciakom i Ukraińcom. Interesujące byłoby, gdyby fanklub lokalnego dewelorozwoju wydał tym razem zgodę "obcemu", a dewelocwaniak postawił w mieście-wydmuszce pierwsze osiedle-widmo. Wprost nie mogę się doczekać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już się martwiliśmy o naszego naczelnego pracownika kronikidewelorozwoju, ponieważ od 3 dni nie dodawał nowych komentarzy. Na szczęście nie porzucił swojej szczytnej misji bezwzględnej krytyki dewelorozwoju i dzisiaj ruszył pełną parą. Jakich dewelo-słów użyje tym razem? Do wyboru ma ponad 150: LUBLIN: Detroit wschodu, Bizancjum, Kozi Gród, Dewelo-Gród, Dewelo-city, republika dewelo-bananowa, dewelo-żuniowe ranczo, miasto dewelo-anarchii, dewelo-folwark, miasto dewelo-inspiracji, dewelo-żukogród, Dewelo-sułtanat, mekka turystyki nad Bystrzycą, dewelo-titanic, miasto-wydmuszka, kraina dewelorozwoju, chrząszczowa metroPOlia,  DEWELO_SUŁTAN: dewelo-kamerdyner, zunio, dendrofob-technokrata, deweki-technokrata, K. dewelo Żuń, dewelo-fantomas, fuchmistrzunio, dewelo-prezydent, rodowity Lublinianin herbu “dewelo”, owad, dewelo-gubernator, ratuszowy dewelo-satrapa, doktorek-toPOrek, dewelo-pajac, doktor dewelo-zdrówko, główna dewelo-kukiełka, dewelo-król, dewelo-słoneczko, dewelo-chrabąszczyk, dewelo-santa-claus, doktorek-kombinatorek, łysy dewelo-jezusek w żłobie ratuszowym, betoniarz, dewelo-dyktatorek, dewelo-burmistrz, dewelo-satrapa, złotousty, dewelo-lucyfer, I-szy Dendrofob Lubelszczyzny, kasztanocwaniaczek betonozowy, pierwszy rębajło Lubelszczyzny, dewelo-Neron,  URZĘDNICY/RADA MIASTA: dewelo-komitet, ratuszowcy, marionetkowe dewelo-dwórki, ratuszowa dewelo-mafia, dewelo-marionetki, dewelo-fanklub, dewelo-piłaci, zdalnie sterowane dewelo-kukiełki, klakierzy, Platforma Oligarchiczna,  MIESZKANIA: apartamĘty, wyroby mieszkaniopodobne, “akademiki”, dewelo-bloki, bloczyska, dewelo-klocki, wiadomy dewelo-kloc, wulgarne budowle, osiedle-widmo, BUDOWA/PRZEBUDOWA/ROZBUDOWA/INTERES: dewelo-rozwój, dewelo-masakra, dewelo-geszeft, dewelo-okupacja, dewelo-dewastacja, dewelo-sprawy, rozgrzebane budowy, pato-deweloperka, fewor dzielenia łuPÓw, “pewny” byznes,  PRZECIWNIK: dewelo-troll, Ludzie z Wypchanymi POrtfelami, ratuszowe-trole, dewelo-wazeliniarz, fumfle, dewelo-imbecyl, siepacz z prywatnej agencji PR pana artura z wypchanym POrtfelem,  DEWELOPER(ZY): TBwał, dewelo-cwaniak (spod wiadomej konstelacji), oligarchowie, patodeweloper, dewelo-głowydewelo-dobrodzieje, dewelo-patusy, loża deweloperska, zaprzyjaźniona oligarchia, Klub Dewelorozwoju, 3-literowa spółka specjalnej troski, dewelo-pluskwy, dewelo -baronowie, Iluminaci z Koziego Grodu, cosa dewelo-nostra, klub dewelo-adoracji, dewelo-terroryści, dewelo-świstaki, dewelo-targowiczanie, dewelorozwojowa ferajna, “Polska” Zjednoczona Partia Deweloperska, dewelo-faryzeusze, fanklub lokalnego dewelorozwoju, RATUSZ: Rathaus, Agencja PR-u, dewelo-ratuszowa agencja czarnego PR-u, dewelo-żuczkowa agencja PR, kartel,  MIEJSCE BUDOWY: potężne banki ziemi, plac dewelo-boju, zabudowa dewelo-gettowa, dewelo-slumsy, osiedle dewelo-żukowe,  LUDZIE ZWYCZAJNI: plebs, jelonki, bachory z dewelo-slumsów, cebulaki, karczmarze, dewelo-wieprze,  PIENIĄDZE: dewelo-srebrniki, euro-szekle, grosiwo, złocisze,  KADENCJA ŻUKA: ePOka dewelo-sułtanatu, ekada dewelorozwoju, LOTNISKO, aeroPOrt, generator strat, zabawka lokalnych kacyków, czarna studnia,  INNE: dewelo-bańka, objaw dewelo-gangreny, dewelo-nowela = historia o dewelo rozwoju, osiedle Betonik = osiedle Botanik, dewelo-targowiczańska uchwała = studium uwarunkowań miasta, dewelo-referendum= referendum w sprawie górek czechowskich, bizantyjska zabawka = dworzec metropolitarny, kwiatek do dewelo-korzucha = konsultacje społeczne, stawiam buraki przeciwko dewelosrebrnikom = stawiam dolary przeciwko orzechom, zrobienie dewelocwaniakowi przyłącza "na awarię" = jak najszybsza przebudowa i wycinka drzew przy al. Racławickich pod pretekstem starej kanalizacji wymagającej przebudowy, rachu-ciachu i wstrętne drzewisko do piachu = sposób na pielęgnację drzew, żuko-ekonomika, dewelo-mowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem co gorszym sąsiadem jest czy pkp czy kościół, a może same tatary ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście widziałbym w tym miejscu biurowce, a nie bloki. Według mnie jest to bardzo dobra lokalizacja ze względu na bliskość ul. Mełgiewskiej prowadzącej do obwodnicy i lotniska, a także dworca kolejowego Lublin Północny. Wybudowanie w tym miejscu takiego kompleksu biurowego wygenerowałoby ruch pasażerski na dworcu, wielu ludzi dojeżdzałoby zapewne np. z Lubartowa, Chełma, Świdnika i innych miejscowości. Mogłaby to być również szansa na odnowienie samego dworca. Bloki widziałbym bardziej przy ul. Hutniczej na dawnej zajezdni PKSu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko aby nie było jak z torem na Zemborzyckiej!!! Był tor - wybudowali bloki - protesty - nie ma toru; są zakłady przemysłowe - wybudują bloki - protesty - zamknął zakłady przemysłowe, a nowe nie powstaną jak to już było z elektrownią na słomę. Jak zgodzą się na bloki to tylko i wyłącznie z klauzulą, że są to tereny przemysłowe z możliwością zamieszkania, ale bez konieczności spełniania w przyszłości jakichkolwiek norm dotyczących mieszkań, aby w świetle prawa były traktowane jak fabryka a mieszkańcy siedzieli cicho!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Loky: A ja osobiście bym widział w tym miejscu budynki, w których coś się WYTWARZA - coś innego niż metan produkowany przez pierdzistołków i coś bardziej zaawansowanego niż euro-paleta. Ale nie zobaczę, bo poważni inwestorzy bananowe republiki kolesiowe omijają szerokim łukiem. PS. Biurowce zaczynają świecić pustostanami; jak ktoś nie ma pewnego najemcy typu ratusz, a ma trochę oleju w głowie, to będzie się trzymał z daleka od branży, która się kończy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@kronikidewelorozwoju: Oczywiście może być też zakład produkcyjny, jestem jak najbardziej za. Do niego tak samo dojeżdżali by pracownicy z tych samych kierunków o których wspomniałem w kontekście biur, co przełożyłoby się na zwiększenie ruchu pasażerskiego, a tym samym może na zmiany na dworcu i w jego bezpośredniej okolicy. Wydaje mi się jednak, że trudniej jest znalezc inwestora, który będzie chciał stawiać zakład produkcyjny niż podmiot, który wybuduje biura lub bloki. Wskazałem rownież powierzchnie biurowe bo wg mnie w tej lokalizacji byłaby to działalność mniej uciążliwa, a przynajmniej wg mnie neutralna z punktu widzenia mieszkańców pobliskiego osiedla. Gdyby nawet pojawił się inwestor, który chciałby w tym miejscu postawić na produkcję zaraz pojawiłby się głosy, że będzie za głośno, że będzie śmierdziało, że będą jeździć TIRy itp. itd. Nie przemawiają do mnie bloki/osiedla stawiane tak blisko torów kolejowych, natomiast jestem pewien, że jeżeli ta inwestycja dojdzie do skutku wszystkie mieszkania zostaną sprzedane bardzo szybko. Tak czy inaczej okolica zyska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...