Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jacek Bury o wpisie na Facebooku. "Politycy PiS przekroczyli granicę dobrego smaku"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 lipca 2019 r. o 12:35 Powrót do artykułu
Zaraz, zaraz. Bury mi się kojarzy z czymś na Podkarpaciu. Czy dobrze myślę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy był mały to znalazłem to w ogródku. I wyglądał jak 49 smutków. Taki mały, tak I chudy, nie miał domu ani.... więc go wziąłem, przygarnalem no i jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Jacek już w PSL?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było nie było jakiś Bury w PSL być musi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skaczcie do góry jak Jan Bury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz, zaraz. Bury mi się kojarzy z czymś na Podkarpaciu. Czy dobrze myślę
 Wszyscy Burowie to jedna rodzina. Starszy czy młodszy chłopak czy dziewczyna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj tam. Chłopaki z bilgorajskiego się kłócą. Mulawa z Tarnogrodu, a Pan Jacek z Józefowa na Roztoczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maja rozmach! Nie pierdzielą się w tańcu, polityka w ich wykonaniu jest skuteczna! Przeproszą, usuną ... ale robotę zrobią i przekaz pójdzie w świat, nie liczą się z konsekwencjami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślisz partia - mówisz Le.... a nie. Kaczyński
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Bury a kto spłaci pożyczkę Nowoczesnej? Myszka w PO, Rysiek poszedł w biznesy, Kaśka pali głupa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"... z 850 urzędników 170 jest niepotrzebnie zatrudnionych !!!Przejęcie Świętokrzyskiego UW z rąk PSL pozwoliło wykryć nazwany przez media "gang urzędników obiboków", którzy figurowali jako pracownicy, pobierali pensje, ale nikt ich nigdy nie widział w pracy. Najbardziej skrajny przypadek, to urzędnik.....który przez 2 lata pobierał pensję, a o jego istnieniu nie wiedzieli nawet przełożeni. " - TT/ŁASZYCA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kancelaria Marszałka to ludzie z nadania politycznego sami formalnie i nieformalne członkowie Pisu. Dyrektorzy departamentów to też partyjniacy bez jakichkolwiek kompetencji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie w spółkach skarbu państwa z nadania politycznego wplacaja pieniądze na kampanię wyborcza pisu. Ludzie od marszałka swoje nagrody które dostali za legitymację partyjna też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Silnoreki nie panuje nad urzędem wszystkie karty rozdaje Misiek Mulawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z wieżowcami nie wyszło to trzeba szukać tańszej opcji na propagandę przedwyborcza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dość finansowania kampanii Pisowskiej z naszych publicznych pieniędzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i kto to mowi granice smaku i bezczelnosci to wlasnie przekraczasz ty i twoi kumple polityczny podrzygaczu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ten co lansuje swoje firmy wprowadzając pseudoekologiczną folię do owoców i warzyw?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarząd województwa jawnie okrada swoich obywateli sponsorując reklamowanie PiSu z pieniędzy publicznych, a Ci w komentarzach im jeszcze wtórują. Jaką amebą umysłową trzeba być żeby cieszyć się jak Cię okradają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak pan skomentuje wyrok NSA w sprawie pobierania kasy z PZU ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...