Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zupełna degrandolada. Czy już nie ma porządnych kandydatów tylko pozorowicze. Szkoda !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten polityk to kolejny pozorant. Co Pan zrobił dla Lublina??? Ludzie zacznijcie rozliczać polityków z tego co robią, czy nie widzicie, że polityka to czcza gadka, im jest za wygodnie, dostają pensję z naszych pieniędzy, a kolejne tysiące marnują poprzez złe zarządzanie. Czy można inaczej? Tak, spójrzcie na Sopot, Wrocław.. do przemyślenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten polityk to kolejny pozorant. Co Pan zrobił dla Lublina??? Ludzie zacznijcie rozliczać polityków z tego co robią, czy nie widzicie, że polityka to czcza gadka, im jest za wygodnie, dostają pensję z naszych pieniędzy, a kolejne tysiące marnują poprzez złe zarządzanie. Czy można inaczej? Tak, spójrzcie na Sopot, Wrocław.. do przemyślenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO ... Co zrobili dla Polski wschodniej, żeby dogonila uprzywilejowana Polskę zachodnią???!!! Co te cieniasy z lubelskiej PO zrobiły dla Lublina?!!!! Nic!!!!!!!!!! Zupełnie nic! Ja na nich glosowalem ale już nie zagłosuje bo mnie głęboko rozczarowali!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
totalna pomyłka - ten człowiek dba tylko o autoreklamę. nawet lotniska nie potrafi zbudować, ale znakomicie zna się na szynobusach, zwłaszcza ich cenach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O Warcholski w PO? Po Misztalu i Sawickim następny z Samoporony odcumował do statku głupców. Czekam jeszcze na Rękasa. Będzie wesoło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I CO TO K..DA LUBELSZCZYŹNIE???WIELKIE G...JAK BYŁA DNEM, ZAPOMNIANYM PRZEZ INWESTORÓW, BEZ PRZEMYSŁU, PRACY TAK ZOSTANIE!!DECYDENTÓW MAMY POŻAL SIE BOŻE!!!WSTYDI HAŃBA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki jest Sobczak? Ano spójrzcie na jego córkę, to się dowiecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koleś jest w polityce masę lat.Nie potrafi zupełnie nic.PO strzela sobie gola.PO ma takiego pecha że to elektorat z wyższym a nie podstawowym wykształceniem.Ciemny lud tego nie kupi.Jak narazie lotnisko ma kosztować około 200 milionów więcej....pytanie ską p.Sobczak i inni zajmujący się lotniskiem je wezmą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybaczcie, ale ja nie mogę patrzeć na tego człowieka. Dla mnie to pospolity "mijający się z prawdą" !!! . Polski słownk nie zawiera wystardczjąco obraźliwych słów abym mógł wyrazić co czuję do tego gościa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już przydupasy "Kaczora" znalazły następną ofiarę. Jak to się chamstwo i kretyństwo rzuciło do pisania. Ubliżyć, opluć, sponiewierać, dokopać, zglebić. To są proszę szanownych mieszkańców Lubelszczyzny nowe przykazania dla członków PiS, które w swojej biblii propaguje "wodzunio" a jego przygłupie przydupasy wykonują to bez mrugnięcia powieką. A jutro raniutko do kościółka na Mszę Świętą, bez żadnego wyrzutu sumienia do Komunii Świętej, wszak wykonaliśmy zadanie, którego oczekuje od nas "wodzunio". Polak i katolik to brzmi dumnie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalej Młodzi Demokraci urzędasy klikać w klawiatury w obronie swojego szefa!!!! za co Rudy wam płaci???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAN napisał:
Wybaczcie, ale ja nie mogę patrzeć na tego człowieka. Dla mnie to pospolity "mijający się z prawdą" !!! . Polski słownk nie zawiera wystardczjąco obraźliwych słów abym mógł wyrazić co czuję do tego gościa.
kolego (koleżanko) masz wiele słów, obraźliwych, np. kurski, dudziński, kaczyński, itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, ja nie wiem, czy ten artykuł nie jest obraźliwy? Czy może oddaje całą, nagą prawdę o PO? POzwolę sobie zacytować: "Jacek Sobczak planuje POWIĘKSZENIE CZŁONKÓW Platformy Obywatelskiej DO LICZBY 1000". Mam wątpliwości co do płci osób w tej partii. I nie POmoże tu żaden rekwizyt. A może ten rekwizyt w rękach POsła to krzyk rozpaczy i tęsknoty za nieobecnym? Nie wiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednoręki Bandyta napisał:
O Warcholski w PO? Po Misztalu i Sawickim następny z Samoporony odcumował do statku głupców. Czekam jeszcze na Rękasa. Będzie wesoło.
I ja się zastanawiam czy w tle tego co podiwanł Gminie Lublin kawałek dzialki koło swego okna czyli Pana Sobczaka nie stoi Boguś Warchulski. Boguś, Boguś trzymaj się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym aby w najblizszych wyborach POzoranci ponieśli kleskę, za samego Wasilewskiego im się należy zbieranina się zaczyna robić z tej platformy czekam jeszcze na zdjecie Palikota na tle Bogusia Warchulskiego i Misztala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ja, Palikot" - hahahahahha - śmieszny region - śmiesznych ludzi - ale lud ciemny - i to kupi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chamstwo i partyjniactwo załatwianie prywatnych interesów a reszta klienci styxu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprzedam działkę na Florydzie oraz Lubelski Polmos transakcja łączona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bydło,gówno, szmaty, plwociny, ekskrementy, ohydztwo, plugastwo, śmierdzielstwo, paskudztwo, ,,,,,, nie ma w słowniku języka polskiego wystarczająco obelżywych słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...