Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jadłodzielnia w Lublinie się sprawdziła. "Czujemy presję, by otworzyć kolejne punkty"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 października 2019 r. o 19:03 Powrót do artykułu
I to jest przykład pięknej inicjatywy, która wczuwa się w realia Koziego Grodu. Ratuszowym jednak bardziej POdoba się idea "dewelo-dzielni", zgodnie z którą nie można "zmarnować" żadnego kawałka ziemi na cele inne niż tłuczenie kapuchy, a najlepszym środkiem na biedę są czyściciele kamienic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrażenie, że to dzieło Chrystusa. To on rozmnażał chleb a więc dzielił się jedzeniem. Szkoda, że dziś niewielu go naśladuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swoją drogą to jest dość bezczelne i roszczeniowe, jeśli ktoś niby potrzebujący przychodzi po darmowe i krytykuje, że nie ma tego, czy tamtego. Ciekawe, czy mają sposób na nadużycia (ktoś przychodzi bo niby potrzebuje a potem idzie sprzedać).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej iść na tyły hurtowni spozywczych, marketów w miejsce dostaw albo odbioru pojemnikow tam jest o wiele wiekszy wybór czasami trzeba zerwać kłódke bo zamykaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrażenie, że to dzieło Chrystusa. To on rozmnażał chleb a więc dzielił się jedzeniem. Szkoda, że dziś niewielu go naśladuje...
 Istotnie, dziś niewiele osób, a raczej nikt nie potrafi rozmnażać chleba . . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Do punktu zaglądają też stali bywalcy, (...)."***Można powiedzieć: prawie wyłącznie stali bywalcy, zadając kłam powiedzeniu, że "bez pracy nie ma kołaczy" :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukacie wolontariuszy, a radni biorą za darmo co miesiąc porządne diety, niech się wykarzą jako wolontariusze, przecież sami się pchali do tego koryta aby pomagać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...