Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jajka z larwami w hipermarkecie w Lublinie. Co na to przedstawiciele sklepu? [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 maja 2018 r. o 09:42 Powrót do artykułu
sanepid już zbadał ten fatalny łańcuch dostaw ?.... PROSZE PODAĆ NAZWĘ PRODUCENTA TYCH USZLACHETNIONYCH JAJEK?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jajka pochodza z polskiej patriotycznej hodoli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"PROSZE PODAĆ NAZWĘ PRODUCENTA TYCH USZLACHETNIONYCH JAJEK? " - KURZA DOOPA Sp. z o.o.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Afera na skalę światową. Internautka nie mogła dyskretnie powiadomić pracownika żeby to zabrał tylko rozpowszechnia na całą wieś? Szukacie ludzie sensacji, a sami nie jesteście idealni. Polak Polaka niszczy byle by zaistnieć i się wykazać. Bohaterka już pewnie wstawiła słit focie na fejsbuka, żeby pokazać jaka ona wielka. Śmieszna jesteś internautko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym leclerku jak i na turystycznej wiecznie coś śmierdzi! Bałagan i syf! Taka prawda! Bardzo dobrze ze to zostało nagłośnione! Nie rozumiem wpisu Polak Polaka zniszczy!? Od kiedy leclerk to polski sklep?hmmmm? Po to ludzie biorą kase za swoją robotę żeby nie było takich sytuacji! A nie zarząd sklepu kupuje tanie gowno i wpycha ludziom na pseudopromocjach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akurat ich to obchodzi :) ostatnio zakupiłem koncentrat pomidorowy z datą przydatności ponad pól roku do przodu a w środku był spleśniały, opakowanie nie uszkodzone, nie otwierane.... Napisałem do nich i wysłałem zdjęcia, zero odpowiedzi i poczucia się do odpowiedzialności. Żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno larwy i owady to najlepsze źródło białka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy warunki przechowywania jajek w sklepie byly wlasciwe? Co na to Sanepid i PIH?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajne robale na ryby,należy otworzyć kącik wędkarski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwrócenie uwagi po cichu nie przyniosłoby żadnego skutku a tak przynajmniej wiemy co sie dzieje. Niedawno w leclercu na Turystycznej na półce leżało kilkanaście opakowań cheddara w plastrach kompletnie zapleśniałe. Powiedziałam o tym dyskretnie pani ustawiającej na przeciw jogurty a ona mi na to, że to nie jej alejka........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kury by to zjadły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Larwy pasożytujące wyglądają jak członkowie LSD-P0-ZSL żerujący na kasie podatnika samorządach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ważne czyje jajka, ważne czyje muchy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Supermarkety tak mają, że na alejce z jajkami jest smród jaj, na rybach smród ryb, etc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za komuny sanepid zamknął by sklep natychmiast
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za komuny to jajek by nie było w ogóle w sklepie a drugie to wtedy sanepid szybciej wziąłby w łapę niż zamknął. Z jajkami to w ogóle sąniezłe jaja ,jak widzę ludzi,którzy przekładają z opakowania w opakowanie aby kupić większe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mniam, pychota na patelni podsmażyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciasta się już dzisiaj pieką,słyszałem,że mają być z nich torty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....I będzie jeszcze gorzej.Sklepy pozamykane przez 3 niedziele,nie ma nadzoru sanitarnego i porządkowego.Towar przywieziony nie zostaje rozpakowany i nie wietrzony,zarazki i robale mają używantus.Gdyby towar łatwo psujący byłodpowiednio przechowywany (a nie w folii nie dopuszczahącej powietrza,to takich cyrków by nie było...Sklep na tych robalach miałby szansę zarobić.arobaki zebrać włożyć do specjalnie skonstruowanego inkubatora;wędkarze wykupią w mgnieniu oka. Dobrze się stało że ktoś nagłośnił sprawę.W poniedziałki po niehandlowej niedzieli w marketach i hipermarketach panuje nieprzyjemny zapach psującego się towaru spożywczego.Jak to dobrze że już mięsa z kur i innych zwierząt nie myje się w Ludwiku.Teraz takie zapachowe męso hest mielone i sprzedawane drożej (o koszty mielenia).A gdy i to już swoje odleży,to wówczas idzie do gyrosa czy jakiejś zapiekanki lub gulaszy albo firmowej pizzy Smacznego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaja wędkarskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...