Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak spędzają wolny czas obcokrajowcy mieszkający w Lublinie?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 września 2019 r. o 08:18 Powrót do artykułu
Niemożliwe aby obcokracjowiec chciał mieszkac w takim mieście jak Lublin...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niemożliwe aby obcokracjowiec chciał mieszkac w takim mieście jak Lublin...
 Możliwe. To jedno z najpiękniejszych polskich miast :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to super miasto ! (Trzeba jedynie wkońcu zrobic porządek z tymi menelami z Lubartowskiej itd...mieszkajacymi za nasze pieniądze w miejskich lokalach...)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla Ukraińców Lublin to zachód niczym Chicago dla górala. Dla miejscowego to za*** gospodarcze, gdyby nie państwowe etaty to wszystkie te lidle biedronki i inne stokrotki poszłyby w niebyt jak Tesco. Zarobki prawie na poziomie Kowla no, może parę euro więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie to ma znaczenie? Po co zajmować się takimi nieistotnymi bzdurami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cudzoziemki też? xd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci w szkołach, dorośli w pracy, a cudzoziemcy się nudzą! Do roboty a nie, nieroby na komentarzach siedzące trolle piłka nożna to nie jest to tak jak w przypadku gdy samemu jest się w oczy tylko spuszczam wzrok na kartkę z życzeniami dla mnie to zdziwiło mnie to zdziwiło mnie to zdziwiło mnie to zdziwiło mnie to zdziwiło mnie to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...