Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mieszkanki Lublina, ok... Ale czy lublinianki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie fajnie... nie krytykuje ale wg mnie za duzo tych blogow, vlogow, trendsetterow ... od 2tyg jestesmy 2+2 w domu i dajemy rade, po swojemu ale nikt sie nie nudzi ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dzieci i bez tych psełdo celebrytek mają czas wypełniony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nie wytrzymują i muszą gdzieś uwolnić parcicę szklaną. Co za chłam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo się cieszę, że jest Pan tak niezwykle kreatywną osobą. Oprócz bycia pseudo - celebrytką jestem też z wykształcenia muzykoterapeutką. Od 10 lat prowadzę warsztaty bebniarskie dla Dzieci. To jest moja pasją i praca, więc nie płacą mi za bycie celebrytfanną.    Pozdrawiam serdecznie.  I proszę się tak nie spinać, bo sfrustrowanych szybciej wirusy łapią. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dzieci i bez tych psełdo celebrytek mają czas wypełniony.
 Mam nadzieję, że studiujecie słownik języka polskiego, chociaż jeśli przykład idzie od rodziców, to nie wróżę wielkiego sukcesu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja córka bardzo polubiła zajęcia z rysowania prowadzone przez panią Agatę. Pierwsze efekty pracy widoczne były już po 5 minutach. Pozdrawiamy i dziękujemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na blogu mamawdomu (też z Lublina), każdego dnia pojawiają się zadania dla dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetna praca dziewczyny ! Ogladamy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...