Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

JAKIM PRAWEM DOPLATY DO WODOMIERZY?

Utworzony przez LOKATOR, 7 grudnia 2009 r. o 13:24
OSTATNIO NASZA SPÓŁDZIELNIA ZAFUNDOWAŁA NAM DODATKOWA OPŁATĘ W CZYNSZU....A JEST TO OPLATA ZA WODE..... " KWOTA NIEDOBORU , UWZGLEDNIAJACA ROWNIEZ OPLATE ABONAMENTOWA , DLA CALEJ NIERUCHOMOSCI WYNIKAJACA Z ROZNICY WSKAZAN WODOMIERZY GLOWNYCH " MPWiK " , A SUMA WSKAZAN WODOMIERZY INDYWIDUALNYCH W NIERUCHOMOŚCI" ZA OKRES 3 MIESIECY ODWIEDZIŁEM W SPÓŁDZIELNIE Z PROŚBA O UDOKUMENTOWANIE I WGLĄD DO ROZLICZEŃ MIEDZY WODOCIĄGAMI JAK I SUMA WSKAZAŃ LICZNIKÓW INDYWIDUALNYCH .... OCZYWIŚCIE NIE DOCZEKAŁEM SIE.. PYTANIE , 1. TO PO CO NAM WODOMIERZE W LOKALACH ? 2. JAKIM PRAWEM MAM PLACIC ZA COS CZEGO NIE ZUŻYŁEM ? 3. SKAD MAM WIEDZIEC ZE NIE ZOSTAŁ ZAWYŻONY NIEDOBÓR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie tylko w spółdzielniach.... ale cóż wszędzie bywa tak samo, u mnie ubytyki stanowią 50% zapłaty za wodę i ścieki. Niby mamy wspólnotę ale zadządzający który wszytsko ma w kuprze przerzuca koszty na właścicieli. Bo po co się stresować i sprawdzać wodomierze jak i tak może wszytsko rozbić na uzytkowników. NIby mam wodomierz ale i tak płacę za to co naliczy zarządzający a nie za to co pokaże wodomierz.... podzielam Twoje zdanie..... ale przecież ktoś musi mieć wodę za darmochę....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...