Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jakub Kulesza "jedynką" lubelskiej listy Konfederacji Wolność i Niepodległość

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 sierpnia 2019 r. o 19:07 Powrót do artykułu
Zdecydowanie nie zagłosuję na tego polityka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okropny typ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki małolat i już do sejmu, a nie mieli jeszcze może młodszych np. w pampersie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz mój głos. Chwała Wielkiej Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co zrobił poseł dla. LUBELSZCZYZNY? Ps. Ci ludzie w tle drogi dzienniku już nie mają nic wspólnego z posłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skacze po tych ugrupowaniach jak rasowy polityk... przewiduję, że daleka zajdzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przymus banda cynicznych nierobów i przegrywów   ***s://klubjagiellonski.pl/2019/05/09/mazur-lepiej-byc-szurem-niz-cynikiem-video/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem co zrobił dla Lubelszczyzny. NIC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka opozycja to jeszcze większa katstrofa dla Polski...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki małolat i już do sejmu, a nie mieli jeszcze może młodszych np. w pampersie
 Pampersy to były w PSL jak Hetman do UMWL powsadzał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za komentarze? Żadnych argumentów przeciw. Co tak się boicie tej Konfederacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli od wypracowanych co najmniej 35 latami pracy emerytur nie będzie pobierany podatek oraz dodatkowo będzie do tych emerytur przyznane 500 plus to ma mój głos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już Bartłomiej Pejo byłby lepszą jedynką na OW6 i to pomimo że jest zięciem Korwina. Przynajmniej chłopak ma porządne doświadczenie zawodowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie robił dla lubelszczyzny a jedynie dla swojej kariery. Niech idzie do roboty ale nie jako polityk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy pan Kulesza musi się podpierać Robertem Gogółką w tle? - Sama podobizna posła nie wystarczy? A może pan Gogółka też startuje z tej listy? Jeśli z innej listy - to dlaczego DW koduje fałszywe informacje? Wojciech Górski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Facet bez doświadczenia, umiejętności, itd. Jak go nie wybierzecie to zdechnie z głodu. Zlitujcie się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za komentarze? Żadnych argumentów przeciw. Co tak się boicie tej Konfederacji?
 A co nie pamietasz jak kubus przemawiał na wiecu KOD na Litewskim, co ten lewak pier***ł  stojac obok pietrasiewicza, muchy i innych owadów.  конфедерация buuaaahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie popieram Kuleszy a tym bardziej jego obecnego środowiska!!! Proszę wydawcę gazety o usunięcie zdjęcia na którym jestem w tle . Pozdrawiam serdecznie Robert Gogółka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Który to ten Gogółka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcie jest mocno nieaktualne ponieważ Robert Gogółka nie popiera Jakuba Kuleszy. Jakub Kulesza odszedł z szeregów K' 15 w październiku 2018 r.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...