Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jaś chce widzieć. Chłopiec czeka na pomoc

Utworzony przez ja@, 19 grudnia 2014 r. o 08:09 Powrót do artykułu
czy moze pani walter albo moze pan solorz zechca partycypować? a moze NFZ który przyjał ustawę która mówi ze jesli nie ma mozliwosci leczenia w polsce - koszty leczenia za granica pokrywa budżet. Oczywiscie chętnie pomogę ale wkurza mnie że tyle kasy idzie na preme ,nagrody a na leczenie ciezko chorych dzieci pieniedzy NIE MA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też pomogę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez pomogę,  a innych o to też bardzo proszę ,niech ta gwiazdka będzie gwiazdką nadziei dla Jasia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast wydawać na bzdurne prezenty, które i tak za chwilę wyrzucimy do kosza, prześlijmy kilka zł na konto Jasia, a ten prezent pozostanie na długo w naszej pamięci!!! Ps. liczy się każda złotówka, więc jeśli na więcej nas nie stać podarujmy ją Jasiowi i módlmy się, aby wszystko się powiodło. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego stany za 500 tys a nie Niemcy za 300tys?Metoda ta sama?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czlowieku zastanow sie co piszesz 500 czy 300 czy to wazne ty mu wyliczasz najwidoczniej nie masz ani dzieci ani serca .Jak zwykle szukanie oszczednosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...