Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jest decyzja radnych. Darmowa komunikacja miejska w Lublinie dla seniorów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 lutego 2019 r. o 12:54 Powrót do artykułu
Seniorom się należy, emerytury są strasznie niskie. Oni także długo na nas pracowali Doskonała decyzja Panie prezydencie :)
 Tylko, że część seniorów w ogole nie korzysta z komunikacji miejskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy darmowe przejazdy tylko w granicach Lublina, czy na wszystkich trasach komunikacji miejskiej; mam na myśli np. Świdnik, Głusk, Konopnica itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Seniorom się należy, emerytury są strasznie niskie. Oni także długo na nas pracowali Doskonała decyzja Panie prezydencie :)
Tylko, że część seniorów w ogole nie korzysta z komunikacji miejskiej.
 To chyba logiczne, że nie wszyscy korzystają? Co nie zmienia faktu, że teraz grono niekorzystających się znacząco zmniejszy i sporo starszych osób wreszcie wyjdzie z domu. W Lublinie akurat nie brakuje darmowych imprez np: kulturalnych czy wydarzeń dedykowanych stricte seniorom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zunio najpierw oskubał wszystkich przy okazji skandalicznych podwyżek za śmieci, a teraz zlitował się nad tymi, którzy i tak mało korzystają z mpk. Taki z niego dobry wujek.
 Odbije sobie z nawiązką na czym innym. Obietnice złożone deweloperom trzeba z czegoś sfinansować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Seniorom się należy, emerytury są strasznie niskie. Oni także długo na nas pracowali Doskonała decyzja Panie prezydencie :)
Tylko, że część seniorów w ogole nie korzysta z komunikacji miejskiej.
To chyba logiczne, że nie wszyscy korzystają? Co nie zmienia faktu, że teraz grono niekorzystających się znacząco zmniejszy i sporo starszych osób wreszcie wyjdzie z domu. W Lublinie akurat nie brakuje darmowych imprez np: kulturalnych czy wydarzeń dedykowanych stricte seniorom.
  Tak pewnie. Szczególnie wyjdą te starsze osoby, które mają problem z poruszaniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co najwyżej nieodpłatna komunikacja. Z całym szacunkiem dla osób, które już nabyły uprawnienia senioralne, to nie była decyzja o możliwości korzystania z bezpłatnej, a jedynie albo aż nieodpłatnej komunikacji za przeproszeniem publicznej. Jest to szczególnie istotne w sytuacji, w której dominujący przewoźnik w postaci jednoosobowej spółki naszego miasta ma ponad 27 milionów złotych skumulowanych strat finansowych, a zobowiązania długoterminowe przekraczają 127 milionów złotych. O sytuacji finansowej operatora komunikacji miejskiej w Lublinie nie piszę, by nie kazano dyrektorowi ZTM straszyć mnie pozwem sądowym, jak miło to kiedyś miejsce ze strony MPK. Wyjrzyjcie za okno seniorzy, spójrzcie na termometry, a następnie sprawdźcie stan jakości powietrza, które przy +11 stopniach Celsjusza w cieniu, w samo południe ostatniego dnia lutego 2019 roku o godzinie 13:30 zawiera 110% normy pyłów zawieszonych PM10. Rozejrzycie się wokół siebie i zobaczcie, kto z Waszych rówieśników przedwcześnie opuścił ten świat. Pomyślcie, czy nieodpłatna komunikacja mogła przedłużyć ich życie, czy może lepsza jakość powietrza?
 Zunio lubi od czasu do czasu rzucić tanią kiełbasę plebsowi. I jak widać ta taktyka okazuje się całkiem skuteczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i bardzo dobrze, nie mogę się doczekać żeby też skorzystać, jeszcze tylko 30 lat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i bardzo dobrze, nie mogę się doczekać żeby też skorzystać, jeszcze tylko 30 lat...
 jak nas smog wcześniej nie zabije...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam idiotów, którzy piszą komentarze "super", "świetnie" itp. plusując sobie wzajemie aby były wyżej, a jeśli komentarz jest już z wydźwiękiem negatywnym to minusują na potęgę, żeby tylko pod artykułem były pochwały. Gratulacje i oby tak dalej, byle do końca kadencji i zostawić to w opłakanym stanie - no chyba, że można jeszcze doić, to trzeba do upadłego korzystać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam idiotów, którzy piszą komentarze "super", "świetnie" itp. plusując sobie wzajemie aby były wyżej, a jeśli komentarz jest już z wydźwiękiem negatywnym to minusują na potęgę, żeby tylko pod artykułem były pochwały. Gratulacje i oby tak dalej, byle do końca kadencji i zostawić to w opłakanym stanie - no chyba, że można jeszcze doić, to trzeba do upadłego korzystać.
 oj chyba mamy pierwszą ofiarę wiosennych upałów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heh, w minutę z 5 lajków robi się -8, ciekawe. jak podniosą ceny biletów idę pakić opony pod ratuszem. już jest drogo, jedne z droższych biletów w Polsce. a biletomaty wiecznie zepsute. tyle płacić za taką "jakość"... poza tym, argument o "ruszaniu się seniorów z domu" jest głupi. w autobusach wiecznie jeżdżą zastaszające tłumy starszych ludzi. a 65 lat to naprawdę nie jakiś podeszły starczy wiek, w którym ludzie niedołężnieją. mnie starsi ludzie nie przeszkadzają jako tacy. mnie tylko przeszkadzają autobusowi ocieracze, którzy stają nad osobą, która jest choćby dzień młodsza od nich i zupełnie "przypadkiem" ciągle tę osobę trącają albo ciałem albo jakąś torbą - choć są inne wolne miejsca dookoła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gazeta.jawnylublin.pl/deweloperzy-obiecuja-pieniadze-ktore-nie-trafiaja-do-kasy-miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heh, w minutę z 5 lajków robi się -8, ciekawe. jak podniosą ceny biletów idę pakić opony pod ratuszem. już jest drogo, jedne z droższych biletów w Polsce. a biletomaty wiecznie zepsute. tyle płacić za taką "jakość"... poza tym, argument o "ruszaniu się seniorów z domu" jest głupi. w autobusach wiecznie jeżdżą zastaszające tłumy starszych ludzi. a 65 lat to naprawdę nie jakiś podeszły starczy wiek, w którym ludzie niedołężnieją. mnie starsi ludzie nie przeszkadzają jako tacy. mnie tylko przeszkadzają autobusowi ocieracze, którzy stają nad osobą, która jest choćby dzień młodsza od nich i zupełnie "przypadkiem" ciągle tę osobę trącają albo ciałem albo jakąś torbą - choć są inne wolne miejsca dookoła.
 Kontratak agencji wynajętej przez deweloperów do wazelinowania zunia, który odpłaca się rozdawaniem zgód na stawianie bloczysk, gdzie tylko Jaśnie Dewelo-państwo sobie zażyczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie skończy się wyłudzanie przez kanarów opłat za skasowanie ulgowego biletu pod pretekstem braku prawa do zniżki od starych schorowanych ludzi. Się złodziejstwo w mieście zmniejszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO O ILE WZROŚNIE ZADŁUŻENIE LUBLINA ???????
 sPOKO! Nie zaPOminaj, że w tej kadencji zunio planuje zasilenie budżetu POprzez sprzedaż LPEC i MPWiK konsorcjum Ludzi z Wypchanymi POrtfelami. POwinno wystarczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostanie trochę miejsca w tych mpkach dla tych co płacą bez żadnych ulg!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heh, w minutę z 5 lajków robi się -8, ciekawe. jak podniosą ceny biletów idę pakić opony pod ratuszem. już jest drogo, jedne z droższych biletów w Polsce. a biletomaty wiecznie zepsute. tyle płacić za taką "jakość"... poza tym, argument o "ruszaniu się seniorów z domu" jest głupi. w autobusach wiecznie jeżdżą zastaszające tłumy starszych ludzi. a 65 lat to naprawdę nie jakiś podeszły starczy wiek, w którym ludzie niedołężnieją. mnie starsi ludzie nie przeszkadzają jako tacy. mnie tylko przeszkadzają autobusowi ocieracze, którzy stają nad osobą, która jest choćby dzień młodsza od nich i zupełnie "przypadkiem" ciągle tę osobę trącają albo ciałem albo jakąś torbą - choć są inne wolne miejsca dookoła.
 ***poznan.naszemiasto.pl/artykul/gdzie-sa-najdrozsze-bilety-miesieczne-komunikacji-miejskiej,4831827,gal,t,id,tm.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, że tak spamuję ale jestem trollem wynajętym przez PiS i za to mi płacą. POtrzebuję POd każdym artykułem dodać odPOwiednią liczbę hejterskich, antyżukowych, wpisów, bo jeśli tego nie zrobię, to centrala mi nie zapłaci. Moje wpisy łatwo rozPOznać, zbitkę liter "po" zawsze piszę z wielkich liter, żeby centrala mogła łatwo rozPOznać ile konkretnie komentarzy dodałem i mi za wszystkie zapłacić. POza tym dostałem rozkazy, żeby cały czas używać słów: "Zunio", "bizancjum", "wypchane POrtfele", "ubogacanie", "Fuchmistrzunio", "dewelo-prezydent", "dewelo-sułtan", "dewelo-kamerdyner", "dewelo-cwaniaki". Za wpisy z tymi wyrazami dostaję PO prostu więcej pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z okazji tłustego czwartku centrala płaci dziś podwójnie za każdy wpis. Trole do dzieła! Dokopać Żukowi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żukowe trolle kto wam wymysla te naiwne komentarze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...