Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jest decyzja radnych. Darmowa komunikacja miejska w Lublinie dla seniorów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 lutego 2019 r. o 12:54 Powrót do artykułu
No właśnie, czy starczy miejsca dla osob które placa za bilety? Czy może na dachu mamy jechać????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Ty za ich kasę się uczyłeś - pomyśl że to zwrot długu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te 6-8 mln powinny zasilić konto konającego z głodu ojca dyrektora który jest tak biedny, że aż bezdomni mu swoje samochody oddają!
Kamień spadł mi z serducha, bo ja myślałem, że z głodu kona totalna opozycja. Powód? - nie mają możliwości "wyprowadzania"- czyt. złodziejstwa. Każdy widzi co innego. Stań po stronie prawych i uczciwych to zobaczysz prawdę i sprawiedliwość. Ubolewam nad tym, że te wszystkie afery nie są do tej pory rozliczone i na tym PiS traci.
  "Stań po stronie prawych i uczciwych (...)"+++ Znaczy - ma się rozdwoić, czy jak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektóre komentarze są poniżej zera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego nie ma darmowej komunikacji seniorów na tramwaje i metro? W Warszawie mają!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...