Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jest opinia policji w sprawie Marszu Równości w Lublinie. Co na to prezydent?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 października 2018 r. o 15:31 Powrót do artykułu
Zakazać wszystkiego! Komuna pisowska zawsze górą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk próbuje się chować za spódnicą komendanta policji, żenada... Ale głosujta na bolszewikó z pisu, będziecie musieli słać do urzędu pisma nawet żeby pójść do kibla się wys....ać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro zakaz, a na sesji nadzwyczajnej "niedźwiedź" kandydatów komitetu wyborczego Krzysztofa Żuka z kandydatami komitetu wyborczego PiS. Trzy dni temu na godzinę przed tym teatrem było już oficjalne oświadczenie klubu PiS o bojkocie nadzwyczajnej sesji: youtu.be/I8xkHY-xmwc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Żuk powinien w takim razie wydać decyzję zakazującą marszu w trosce o dobro ogółu mieszkańców miasta Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarabiam ponad 7000 funtów miesiecznie na pelny etat. Wciaz slysze, jak inni ludzie mówia mi, ile pieniedzy moga zarobic online, wiec postanowilem to sprawdzic. Cóz, wszystko to bylo prawda i calkowicie zmienilo moje zycie. To tam zaczalem...........>>>> w­w­w­.­M­o­n­e­y­4­6­.­c­o­m­
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarabiam ponad 7000 funtów miesiecznie na pelny etat. Wciaz slysze, jak inni ludzie mówia mi, ile pieniedzy moga zarobic online, wiec postanowilem to sprawdzic. Cóz, wszystko to bylo prawda i calkowicie zmienilo moje zycie. To tam zaczalem...........>>>> w­w­w­.­M­o­n­e­y­4­6­.­c­o­m­
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedyne, co może zagrozić komukolwiek to pojawienie się łysych pał oraz tudzież swołoczy zasłaniającej swoje podłe mordy krzyżem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Żuk powinien w takim razie wydać decyzję zakazującą marszu w trosce o dobro ogółu mieszkańców miasta Lublina.
Nie wiem skąd policja ma informacje, ale one są tylko częściowo zgodne z nastrojami ulicy. A nastroje są takie, że ulica wrze, ta sytuacja przypomina prowadzenie gołębi do kota. Organizatorzy marszu chyba nie zdają sobie sprawy jak bardzo wrze. Powinni zabronić tego marszu dla bezpieczeństwa ogólnego. Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi, jeśli komuś puszczą nerwy to potem będzie płacz, że kibole i faszyści biją. Jeśli klimat nie sprzyja, to nie organizuje się tego, co niechciane, bo ludzie słusznie bunt podniosą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech narodowcy po prostu zrobią marsz propagujący hetereseksulane zachowania. Niech pokażą jakieś slajdy o pozytywach współżycia kobieta/mężczyzna. Niech wreszcie pokażą się z kobietami. Jak na razie to narodowcy jak protestują to widać samych dresiarzy. Zastanawiające, bo ma się wrażenie, że wśród nich są sami geje. Tylko dlaczego trzymaja transparenty typu chłopak -dziewczyna ormalna rodzina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od udzielania informacji jest tylko dobry krabowniczek zezpijaac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biało-czerwona drużyna Wołodii Putina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taczka +
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem ze jakieś niemiaszki maja przyjechać do lublina zeby dym robić, ludzie mówią ze Schettino był w tej sprawie u makreli hahaha a polaczki kłócą sie miedzy sobą a to przecież o to w tej ustawie chodziło, marsz pedwłków to tylko pretekst. Skłoceni Polacy to słabi Polacy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największy wysyp homoseksualistów jest po prawej stronie politycznej i kościele. Różnica między nimi a tymi z lewej jest tylko taka że się nie przyznają i zaprzeczają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAM nadzieje ze prezydent pokaze ze ma jaja i zabroni tym DEWIANTOM na organizacje pseudo marszu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalnie ludzie szanują swoją intymność i się z nią nie obnoszą. Tak samo ludzie chorzy, proszą ewentualnie o pomoc, a nie próbują doprowadzić do epidemii!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największy wysyp homoseksualistów jest po prawej stronie politycznej i kościele. Różnica między nimi a tymi z lewej jest tylko taka że się nie przyznają i zaprzeczają.
 Skąd o tym wiesz? Jakieś dane, badania, statystyki. OFICJALNE....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego policjanci mają narażać swoje zdrowie dla grupki osób, które chcą łazić po mieście i wrzeszczeć o czynach nie akceptowanych przez większość społeczeństwa? Nikt im krzywdy nie robi, ale też ogół nie życzy sobie takich manifestacji. Demokracja, to władza większości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech narodowcy po prostu zrobią marsz propagujący hetereseksulane zachowania. Niech pokażą jakieś slajdy o pozytywach współżycia kobieta/mężczyzna. Niech wreszcie pokażą się z kobietami. Jak na razie to narodowcy jak protestują to widać samych dresiarzy. Zastanawiające, bo ma się wrażenie, że wśród nich są sami geje. Tylko dlaczego trzymaja transparenty typu chłopak -dziewczyna ormalna rodzina.
 Bo dziewczyna dresiarza nie chodzi na takie pochody tylko czeka na swojego "samca" w domu. Tam gdzie jej miejce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAM nadzieje ze prezydent pokaze ze ma jaja i zabroni tym DEWIANTOM na organizacje pseudo marszu
 Chesz, żeby Żuko pokazał publicznie jaja. Ty zboku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...