Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Joanna Mucha: Nie zraziłam się do sportu

Utworzony przez poznaniak z lb, 16 grudnia 2013 r. o 21:29 Powrót do artykułu
Pani Joanno  była minister   sportu bardzo dobra decyzja w.Więcej pani zrobi dla regionu niż być posłem w Europarlamęcie  -gdyż pani jest jeszce młoda i raczej kazda partia pania przyjmnie jako osoba z klasą i pracowitą  .Popieram taki ludzi jak pani i Pan Hetman ,który zrezygnował z posła tak aby wykonać prace na żecz małej ojczyzny jaką jest Lublin i region Lubelski.Pozdrawiam z dalekiego Poznania ziomal z PŃ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z pani to był minister jak z kaczej d.py trąba!! jedna kompromitacja i obciach!! na szczęscie mamy to za sobą!! teraz ma pani dużo czasu, może pani jeździć po świecie , oglądać i słuchać koncerty Madonny!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani minister Mucha   internauta traba?????to świadczy o jego ocenie subiektywnej .,A  ja zadaje pytanie ile wniosków  faktycznego wsparcia zrobiłeś dla Polski i regionu w którym mieszkańcy Cię wybrali a ja widząc to że pani minister na wniosek otrzymała z ministerstwa finansów 15 mil zł na budowę pływalni Olimpijskiej w budowie w ciągu 2 lat 2.Na wniosek minister Muchy Stop od zwolniej WF [zdrowsze dzieciaki bo sie ruszają ]2.Powstały klasy sportowe poszczególnych dyscyplin sportu ocena gazet na 4 i to swiadczy o tej minister3 .Zobaczymy co nowy minister Biernat zrobi dla regionu czy wyremontuja stadion LA czy wybudują Hale dla TKKL [sporty walki jaki marzy pan .Maciejewski Andrzej  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Joanno,  Ma Pani w Lublinie rodzinę. Proszę działać na rzecz tego regionu. Jest Pani osobą wykształconą, z klasą i znaną w całym kraju. Może Pani dużo osiągnąć. Pozdrawiam i życzę sukcesów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ministra sportu   ...heh.... kuźwa wymyśliła.... ministra.... pierwsza, która czepiła się tego określenia. Do tej pory nie było przypadku, aby "pani minister" przeszkadzało, że jest "ministrem", a nie ministrą....   Posłanka Platformy Obywatelskiej nie zamierza jednak wycofywać się z polityki   ...jeszcze nie widziałem świnki, która odeszła by od tak od koryta. Za dobrze im tam... Polityka do bagno. Kogo wciągnie temu trudno jest się "odczepić".  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Joanno,  Ma Pani w Lublinie rodzinę. Proszę działać na rzecz tego regionu. Jest Pani osobą wykształconą, z klasą i znaną w całym kraju. Może Pani dużo osiągnąć. Pozdrawiam i życzę sukcesów.
    Lizus i wazeliniarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że poraz kolejny do komentowania zabierają się ci którzy prócz pisania bzdór nic więcej nie potrafią :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że poraz kolejny do komentowania zabierają się ci którzy prócz pisania bzdór nic więcej nie potrafią :)
  Mylisz się hahaha. Potrafią głosować :) i dobrze skorzystają z tej umiejętności. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani nie ma podstawowej wiedzy o sporcie i dobrze się stało ,że wkońcu Pani została wykonana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...