Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Idol radnych PiSu wyzywał publicznie ludzi od komunistów i złodziei, a posłów od kanalii, mord zdradzieckich i morderców i jakoś im to nie przeszkadzało ! Ale o wypowiedź z prywatnego SMSa biją pianę. Hipokryci i obłudnicy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" ... radny Piotr Gawryszczak, przewodniczący klubu radnych PiS (...) przytoczył z pamięci słowa Machulskiego, który według jego relacji miał stwierdzić „je..ć PiS, Kościół, frustratów oraz kurdupla z Żoliborza” No i co? Nie można już mieć własnego, PRYWATNEGO zdania w tym kraju?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla skretyniałych do reszty bezradnych PiS, każde źródło informacji jest rzetelne. Oni nawet nic nie sprawdzają, gadają co im ślina na język przyniesie. Jak na pudelku napiszą, że żołnierz wyklęty wynalazł żarówkę i koło, to możecie wierzyć lub nie ale oni zaczną to publicznie powtarzać. Ciemnota straszna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według relacji wielce czcigodnego radnego Piotra Gawryszczaka, który zapamiętał tak rażący go tekst (rzekomo autorstwa) Pana Juliusza Machulskiego, „je..ć PiS, Kościół, frustratów oraz kurdupla z Żoliborza", to Pan radny wiąże konkretne podmioty z tym tekstem a nie Pan Juliusz. Skąd Pan radny wie, że nie chodzi o: Piwo i Sex, kościół latającego potwora spaghetti, cyrkowego karła połykającego ogień na Żoliborzu. A frustratów, to i ja potwierdzam, że ***** ich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Vabank chyba najlepsza polska komedia, Kingsajz równie dobry i ponadczasowy pasujący jak ulał do wyznawców kurdupla z Żoliborza, prorocza Seksmisja opisująca nasze współczesne harpie to za mały dorobek na honorowego obywatela wg tego karierowczyka z peesdoo. To może okularnik ze Świdnika jest lepszym materiałem lub naukowiec od elektrowni jądrowych i wyrzutni kropideł. Równie siermiężni byli politycy w epoce Gomułki, wstyd mi za tzw elytę jedynej słusznej partii nie mającą do siebie odrobiny dystansu. Swoją drogą ten karzeł wielokrotnie obrażał naszych rodaków mnie również twierdząc że w nowym wale stracą tylko kombinatorzy a jak się okazuje traci większość. Cenię panów Machulskich a aparatczykami gardzę i czekam co po nich zostanie w historii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli wg. pana radnego jakie mamy mieć swoje zdanie? To tak na przyszłość, chciałbym wiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezu Chryste, Platforma Obywatelska w Lublinie przepchnęła kogoś spoza kleru... Żuk musiał coś nie doczytać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...