Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Juwenalia 2013 w Lublinie: Korowód przeciwko brakowi korowodu

Utworzony przez miastowyolenBene his, 12 lutego 2013 r. o 07:59
studenci zaśmieca pół miasta a Żuk lekką ręka wyda dziesiatki tysięcy żł z naszych podatków aby tylko przypodobać się przyjezdnej gawiedzi. wybory juz niedługo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w krakowie jakoś potrafią zorganizować z miastem korowód.. a organizują go TYLKO DWIE uczelnie: UJ i AGH gdzie jest napisane, że wszystkie samorządy muszą współpracować przy korowodzie z miastem?? http://juwenalia.kra...dex.php?kontakt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miastowyolenBene his napisał:
studenci zaśmieca pół miasta a Żuk lekką ręka wyda dziesiatki tysięcy żł z naszych podatków aby tylko przypodobać się przyjezdnej gawiedzi. wybory juz niedługo
I bardzo dobrze to ich święto niech się bawią raz na rok nic wielkiego się nie stanie tym bardziej że deklarują się posprzątać po sobie!! A TY uświadom sobie człowieku że to właśnie Ta przyjezdna gawiedzia czy jak to nazwałeś jest całym napędem tego Lublina !! Tu nie ma przemysłu większego, firm i jak by nie oni to to miasto całkiem by już upadło Więc ttrochę szacunku dla nich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miastowyolenBene his napisał:
studenci zaśmieca pół miasta a Żuk lekką ręka wyda dziesiatki tysięcy żł z naszych podatków aby tylko przypodobać się przyjezdnej gawiedzi. wybory juz niedługo
dziesiątki tysięcy złotych.. ale bredzisz. Policja ruszy tyłki zza biurek i z samochodów na kilka godzin i to jest jedyny koszt. a ile piwka, chipsów, hamburgerów zejdzie z półek sklepów na trasie korowodu - realny zysk - zresztą każda studencka impreza to konkret zysk dla sklepikarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No no kulturka jak się patrzy - przebrania z wytłaczanek po jajkach i głośne darcie gęby w centrum miasta. Widać skąd przyjeżdzają ci 'studenci'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czekają na inne samorządu (UMCS i KUL) żeby za nich odwalili papierkową robotę jak co roku?? niech sami ją zrobią, to wtedy może dostaną zgodę, no ale jak się nawet tego nie potrafi, to nic dziwnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem dlaczego, ale w pozostałych "studenckich" miastach jakoś nie ma takich cyrków z juwenaliami - czyt. korowodem. Miasto głównie funkcjonuje dzięki studentom (nie wiem czy tylko ja to zauważyłem ale w okresie wolnym od zajęć połowa miasta obumiera). Nie do końca rozumiem ludzi, którzy piszą o "darciu ryja" przyjezdnych studentów - w korowodzie większość studentów pochodzi z Lublina, zresztą w korowodzie nie biorą udziału tylko studenci - ale to tak na marginesie, "darcie ryja" przez 15 minutowe przejście korowodu obok jakiegoś bloku przeszkadza a ruch uliczny czy tam wracający z imprezy koleś w środku nocy z otwartą paszczą już nie? Podobnie z kwestią sprzątania, skoro są firmy i deklaracje o posprzątaniu tego bajzelu po korowodzie to w czym problem?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vSu napisał:
Nie wiem dlaczego, ale w pozostałych "studenckich" miastach jakoś nie ma takich cyrków z juwenaliami - czyt. korowodem. Miasto głównie funkcjonuje dzięki studentom (nie wiem czy tylko ja to zauważyłem ale w okresie wolnym od zajęć połowa miasta obumiera). Nie do końca rozumiem ludzi, którzy piszą o "darciu ryja" przyjezdnych studentów - w korowodzie większość studentów pochodzi z Lublina, zresztą w korowodzie nie biorą udziału tylko studenci - ale to tak na marginesie, "darcie ryja" przez 15 minutowe przejście korowodu obok jakiegoś bloku przeszkadza a ruch uliczny czy tam wracający z imprezy koleś w środku nocy z otwartą paszczą już nie? Podobnie z kwestią sprzątania, skoro są firmy i deklaracje o posprzątaniu tego bajzelu po korowodzie to w czym problem?!
Dokładnie stary dobrze mówisz ludzie powinni tych studentów po nogach całować bo dzięki nim w sezonie się wszystko kręci począwszy od MPK, TAXI poprzez kluby, knajpy, fastfoody markety, osiedlowe sklepy, na straganach skończywszy.Tylko jak ze wszystkim trafi się jakaś mameja i ofira losu co na wszystko narzeka która nic nie osiągnęła i nie osiągnie i marudzi.Jak nie lotnisko im przeszkadza to autobusy zły rozstaw osi maja i drogi niszczą to studenci za głośno krzyczą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli posprzątają po sobie to bez najmniejszej wątpliwości Juwenalia powinny być na miescie zamiast Brazylii jest kolorowo w Lublinie a Straż Miejska i Policja powwinna zabezpieczać ulice[ nawet częśc po cywilnemu bez munduru?] Korowodu .Tylko dziwi mnie brak wspólpracy wszystkich Uniwerków to tak jak PO-PIS??juz na uczelniach .Studenci to jedna rodzina chłopak czy dziewczyna jak w piosenkach .Panowie ratusza za krawat i zgoda powinna być i sprzątanie .Przyklad że studenci mogą to Białystok odśnieżanie w pobliżu ućżelni zarobili kase ,a dlaczego nie studenci uczelni Lubelskich nie powinni zarobić?na sprzątanie pokorowodach????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Prezydent Zuk nie ma czasu zajmowac sie jakimis studentami. `On ma głowe zajeta dogadywaniem interesow ze swoimi biznesmenami Lubelskimi i zastanawia sie jak tu nastepnego dyrektora wysadzic ze stolka zeby obsadzic swoimi. Niech ruszy tych swoich "Dyrektorów " z tych stolkow i niech zrobia cos dla studentow a nie tyko kase brac. Za rzadów Wasilewskiego nie bolo dylematu. No nic jaki prezydent take rzady To mi uswiadamia ze Lublin to jednak Wschod ,zascianek. W kazdym Akademickim miescie jest kowrowod ale nie w Lublinie.Bo Zuk musi dbac o swoja d*** i dobre media.A tak nawiasem ciekawe ile im placi???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin miasto studenckie, w którym studenci nie mają zbyt wiele do gadania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błagam was!!! zaproście Sabaton!!!! myślę że byłby to super-niezapomniany koncert!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błagam was!!! nie zapraszajcie Sabatonu!!!! myślę że byłby to super-niezapomniany pomysł!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podszywaj się lewaku, potomku sowietów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...